Freche Freunde Bio ploščica - banana in češnja, 92 g

Sadni prigrizek za vsak dan

€ 2,89

(€ 31,41 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 92 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 1. leta dalje
  • priročna velikost
  • skrbno izbrane sestavine

Pogosto naročeno skupaj z Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

Freche Freunde Bio ploščica - banana in češnja, 92 g € 2,89 (€ 31,41 / kg)
Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g € 1,19 (€ 10,82 / kg)
Skupna cena: € 4,08
Opis

Ta ploščica združuje naravno sladkobo banane z rahlo kiselkasto noto sočnih češenj ter piro in ovsom. Zaradi priročne oblike jo majhne ročice zlahka primejo, zato je primerna tudi za samostojno uživanje na poti.

  • Skrbno izbrano sadje v kombinaciji s hranljivimi žiti
  • Sadni okus s prijetno teksturo
  • Priročna oblika za majhne otroške ročice

Priporočilo za uživanje:
Primerna kot sadni prigrizek med obroki.


Izbrano sadje in polnovredna žita so skrbno usklajeni ter nežno predelani. Uravnotežen okus izvira iz uporabljenih sadnih sestavin, brez dodanega sladkorja. Priročna velikost porcije je primerna za vsakodnevne prigrizke doma ali na poti.


Št. izd.: XPI-MM-685368
Vsebina: 92 g
EAN: 4262367685368
Št.-Proizvajalca: 685368
Blagovna znamka: Freche Freunde
Priporočena starost od (otroška hrana): od 12 mesecev
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez dodanega sladkorja, brez dodatkov, brez laktoze
Certifikati in pečati odobritve: ekološko certificirano po uredbi ES o ekološki pridelavi
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (23 g)[1]
energijska vrednost 1557 / 372 kj / kcal 360 / 86 kj / kcal
maščobe 11 g 2,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,3 g 0,3 g
ogljikovi hidrati 59 g 14 g
  od tega sladkor 28 g 6,4 g
vlaknine 6 g 1,4 g
beljakovine 6,4 g 1,5 g
Sol 0,02 g 0 g
  1. 1 ploščica
Sestavine

24 % pririni kosmiči[1], Koncentrat jabolčnega soka, 17 % Polnozrnata ovsena moka[2], 12 % posušene banane[2], sončnično olje[2], 7 % Koncentrat višnjevega soka[2], posušena hruška[2], 5 % Polnozrnati ovseni kosmiči[2], 4 % koncentrat aronija soka[2], oblate[2] (krompirjev škrob[2], sončnično olje[2])

  1. pira je vrsta pšenice
  2. iz ekološkega kmetijstva
Pomembna opozorila za uporabo prigrizkov za dojenčke in otroke
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Nemčija, frechefreunde.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Freche Freunde Bio ploščica - banana in češnja

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder