Odkrijte vse novosti

Oglejte si nove izdelke in trenutno najbolj priljubljene artikle

Odkrijte najnovejše izdelke in trenutno najbolj priljubljene artikle. Posodobljena izbira, da boste vedno v koraku z novimi trendi. Oglejte si pravkar prispele artikle in pustite, da vas navdihnejo.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Licencirani liki in igre Jezik Highlights
Filter

Novosti: 1 - 30 od 611 izdelkov

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast čiščenje vse strani
  • 100 °C sterilizacija s paro
  • 360° kroženje zraka za hitro sušenje
€ 319,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % hitrejše črpanje
  • nežna toplota + sesalna moč 300 mmHg
  • dvojno zatesnjene silikonske prirobnice
€ 339,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

MOGLi Bio jagodni srčki

MOGLi Bio jagodni srčki, 30 g

  • vegansko in alternativno sladkano
  • rahlo ekspandirano in v obliki srčkov
  • brez dodanih arom
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 5. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 kos.)

  • obnovi pH kože
  • losjon z 99% vode
  • brez alkohola in parfuma
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Heroes Tea

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Heroes Tea, 45 g

  • s pomarančnim oljem
  • 100% bio
  • okusnoživajte toplo ali hladno
€ 3,19 € 3,99 (€ 70,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - zelenjavna rižota Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ zelenjavna rižota Demeter, 220 g

  • od 8. meseca
  • spodbuja žvečilni refleks
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Dostava do 5. oktober

Avdio figura Tonie - Disney - Lilo & Stitch (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Disney -​ Lilo & Stitch (V NEMŠČINI)

  • za otroke stare 4 leta in več
  • o prijateljstvu in družini
  • trajanje: 58 minut
€ 13,59 € 16,99

Dostava do 5. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4, 174 kos.

  • izjemna mehkoba
  • DERMACOMFORT notranji flis
  • telesna teža: 9 - 14 kg
€ 60,76 € 75,99 (€ 0,35 / kos.)

Brezplačna dostava do 5. oktober

Weleda Junior zobna pasta v gelu

Weleda Junior zobna pasta v gelu, 50 ml

  • od 6 let
  • s 1450 ppm fluorida
  • učinkovito čiščenje in zaščita
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • optimalna nega na področju plenic
  • nežno neguje
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Avdio figura Tonie - Schlummerbande: Schlummerwal - Einschlafmelodien aus dem Ozean (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Schlummerbande: Schlummerwal -​ Einschlafmelodien aus dem Ozean (V NEMŠČINI)

  • trajanje: 140 minut
  • od 3. leta starosti
  • magnetno in ročno poslikano
€ 17,09 € 18,99

Dostava do 5. oktober

Tut Tut Baby Flitzer - kabriolet medvedka Puja (V NEMŠČINI)

VTech Tut Tut Baby Flitzer -​ kabriolet medvedka Puja (V NEMŠČINI)

  • zabavni zvoki in fraze
  • vesela glasba
  • s svetlobno funkcijo
€ 10,79 € 11,99

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

FruchtBar Bio ploščice - malina, banana in pira

FruchtBar Bio ploščice -​ malina, banana in pira, 4 x 23 g (92 g)

  • starost: 12 mesecev in več
  • naraven sladek okus sadja
  • embalaža, ki jo je mogoče reciklirati
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio 1-2-3 preste

Holle Bio 1-​2-​3 preste, 80 g

  • od 3. leta starosti
  • brez soli za posipanje
  • iz pire
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Dostava do 5. oktober

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 150 ml

  • hitro se absorbira
  • vegansko in brez dišav
  • brez oktokrilena
€ 11,11 € 13,09 (€ 74,07 / l)

Dostava do 5. oktober

Freche Freunde Bio sadni čips - 100% jagoda

Freche Freunde Bio sadni čips -​ 100% jagoda, 12 g

  • od 12. meseca
  • čisto sadje brez dodatkov
  • dodatek k mueslijom, kašam
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Vodni igralni center - Sing 'n Splash, 295 x 190 x 137 cm

Bestway Vodni igralni center -​ Sing 'n Splash, 295 x 190 x 137 cm

  • z igro metanja obročev
  • 2 bazena
  • vključno s toboganom z razpršilnikom
€ 38,99

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids sirup proti kašlju

tetesept® Kids sirup proti kašlju, 168 g

  • od 1. leta starosti naprej
  • brez alkohola
  • z medom in islandskim mahom
€ 4,79 € 5,99 (€ 28,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x senčil
  • 1x aplikator
  • 1x ogledalo
€ 22,32 € 27,99

Dostava do 5. oktober

Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 200 ml

  • brez oktokrilena
  • enostavno za nanašanje
  • z izvlečkom regrata
€ 15,16 € 18,99 (€ 75,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Avdio figura Tonie - Schlummerbande: Schlummerpinguin - Weißes Rauschen aus dem Ozean (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Schlummerbande: Schlummerpinguin -​ Weißes Rauschen aus dem Ozean (V NEMŠČINI)

  • trajanje: 120 minut
  • od 3. leta starosti
  • ročno poslikano
€ 15,19 € 18,99

Dostava do 5. oktober

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida, 125 kos.

  • nežno polirajo
  • za otroke starejše od 3 let
  • nežen okus
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Bio Joghurt-Pouches "Mango Monkey - Mango"

Holle Bio Joghurt-​Pouches "Mango Monkey -​ Mango", 85 g

  • Od 8. meseca
  • Priročen prigrizek
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,05 € 1,39 (€ 12,35 / kg)

Dostava do 5. oktober

Avdio figura Tonie - Die Sendung mit dem Elefanten - Schlaf schön! (V NEMŠČINI)

tonies Avdio figura Tonie -​ Die Sendung mit dem Elefanten -​ Schlaf schön! (V NEMŠČINI)

  • za otroke stare 3 leta in več
  • z zgodbami in pesmimi
  • trajanje: 51 minut
€ 16,14 € 16,99

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Maxi Super

Natracare Higienski vložki Maxi Super, 12 kos.

  • iz 97 % rastlinskih materialov
  • posamični ovoji iz papirja
  • zanesljivo prileganje tudi brez krilc
€ 2,63 € 3,29 (€ 0,22 / kos.)

Dostava do 13. oktober