Uporabni artikli in dodatki za otroke

Oblačila, izdelki za spanje, za potovanja in previjanje

Izdelki za vsakdanje življenje otroka, kot so oblačila za dojenčke, pripomočki za spanje, artikli za previjanje, nosilke, dude in potovalni dodatki. Praktične rešitve, zasnovane z namenom, da vas spremljajo v vsakem trenutku dneva. Idealno za rutino celotne družine.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Jezik Highlights
Filter

Dodatki in oprema: 1 - 30 od 387 izdelkov

Frosch Pralni prašek Baby

Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg

  • za belo in kuhano perilo
  • brez dišav ali barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Sprej za predpranje Baby

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže
€ 3,79 (€ 12,63 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby

Frosch Detergent za pomivanje posode Baby, 500 ml

  • pH nevtralno
  • brez dišav
  • brez barvil
€ 4,09 (€ 8,18 / l)

Dostava do 5. oktober

Huggies® DryNites Bed Mats

Huggies® DryNites Bed Mats, 7 kos.

  • nedrseča podlaga
  • mehko in tiho
  • velikost: 88 x 78 cm
€ 8,79 (€ 1,26 / kos.)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Baby tekoči detergent  - brez parfuma

ATTITUDE Baby tekoči detergent -​ brez parfuma, 1,05 l

  • na rastlinski osnovi
  • hipoalergeno
  • brez parfuma
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode, 26 kos.

  • brez umetnih dišav
  • brez fosfatov
  • biološko razgradljivo
€ 10,49 (€ 0,40 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–60 °C
€ 10,89 (€ 5,45 / l)

Dostava do 5. oktober

bieco Kahlica Zebra z glasbo

bieco Kahlica Zebra z glasbo

  • zabavna melodija ob uspehu
  • varen položaj zaradi širokega roba
  • vgrajena zaščita pred škropljenjem spredaj
€ 13,49

Dostava do 5. oktober

Frosch Higiensko čistilo Baby

Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml

  • idealno za površine
  • pH koži nevtralna formulacija
  • brez barvil in dišav
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Mehčalec za perilo Baby

Frosch Mehčalec za perilo Baby, 750 ml

  • za 30 pranj
  • brez barvil
  • blage dišave
€ 2,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Angelcare® Osemkotna nadomestna kaseta

Angelcare® Osemkotna nadomestna kaseta, Paket 6 kosov

  • za do 210 plenic
  • folijo lahko odrežete na želeno dolžino
  • antibakterijska večplastna folija pomaga zadrževati neprijetne vonjave
€ 47,99

Dostava do 5. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 7,99 (€ 9,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, bež

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, bež

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom, 227 g

  • za 3-6 tednov
  • na rastlinski osnovi
  • za sobe, avtomobile in hladilnike
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

David Fussenegger Otroška odejica JUWEL - diagonalne črte

David Fussenegger Otroška odejica JUWEL -​ diagonalne črte, rumena

  • zelo mehka tkanina
  • vsebnost bombaža 95 %
  • velikost: 70 x 90 cm
€ 14,96 € 19,99

Dostava do 5. oktober

Membantu Motor za visečo zibelko LeeLo02

Membantu Motor za visečo zibelko LeeLo02, Bež

  • 10 stopenj hitrosti
  • izjemno tih in trpežen motor
  • pametna aplikacija s spremljanjem spanja
€ 199,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

tonies Nahrbtnik

tonies Nahrbtnik, Morsko zelena

  • od 3. leta starosti
  • velikost: 23,5 x 27 x 13 cm
  • vključuje mini kreativno figurico Tonie
€ 48,99

Dostava do 5. oktober

Eulenschnitt Škatla za spomine "Avantura"

Eulenschnitt Škatla za spomine "Avantura"

  • preprost dizajn
  • vsestranska uporaba
  • trpežno in trajnostno
€ 14,99

Dostava do 5. oktober

Nattou Flo, Ernest in Oli - leseni mobile

Nattou Flo, Ernest in Oli -​ leseni mobile

  • mere: pribl. 50 × 40 × 74 cm
  • strojno pranje pri 30 °C
  • s 5 prikupnimi figurami
€ 71,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Nattou Care DROPY koš za plenice, bež

Nattou Care DROPY koš za plenice, bež

  • mere: 27 × 27 × 48,5 cm
  • sistem zapiranja proti neprijetnim vonjavam
  • praktičen mehanizem za odpiranje
€ 49,99

Dostava do 5. oktober

Nattou Teddy glasbena igrača žirafa

Nattou Teddy glasbena igrača žirafa

  • mere: 32 × 22 × 9 cm
  • skrbno izdelane podrobnosti
  • izredno mehak teddy material
€ 26,99

Dostava do 5. oktober

ecolunes Baby - Mehčalec za otroško perilo

ecolunes Baby -​ Mehčalec za otroško perilo, Brez dišav (1 l)

  • za otroško perilo
  • brez parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,69 (€ 5,69 / l)

Dostava do 5. oktober

Membantu Nosilna košara za dojenčke, naravna

Membantu Nosilna košara za dojenčke, naravna

  • za težo do 9 kg
  • možnost pritrditve s pasom za varnejšo uporabo
  • spremenljiva v igralno in previjalno podlogo
€ 135,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Cheeky Panda Toaletni papir veliko pakiranje

Cheeky Panda Toaletni papir veliko pakiranje, 24 rolic x 200 listov

  • tudi za občutljivo kožo
  • 3-slojni in brez vonja
  • embalaža, ki jo je mogoče reciklirati
€ 36,99

Dostava do 5. oktober

Nattou Fanfan glasbena igrača srnica

Nattou Fanfan glasbena igrača srnica

  • mere: 18 × 17 × 28 cm
  • s pomirjujočo glasbo
  • praktične vrvice
€ 31,99

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami, 1 l

  • produktivno
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 2 l

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 11,39 (€ 5,70 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby odstranjevalec madežev - brez parfuma

ATTITUDE Baby odstranjevalec madežev -​ brez parfuma, 800 ml

  • hipoalergeno
  • brez dišav
  • za barvno in belo perilo
€ 7,49 (€ 9,36 / l)

Dostava do 5. oktober