Vse, kar potrebujete za prehrano vašega otroka

Hrana za dojenčke, začetne in nadaljevalne formule, kašice ter še veliko več

Izdelki za prehrano in pijače za otroke, kot so začetne formule, nadaljevalne formule, prigrizki, otroška hrana v kozarcih in artikli za uvajanje goste hrane. Celovit izbor, zasnovan za vsako fazo rasti. Idealno za vsakodnevno prehransko rutino.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Licencirani liki in igre Highlights
Filter

Prehrana: 1 - 30 od 698 izdelkov

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast čiščenje vse strani
  • 100 °C sterilizacija s paro
  • 360° kroženje zraka za hitro sušenje
€ 319,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči

Holle Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči, 250 g

  • od 10. meseca
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio jagodni srčki

MOGLi Bio jagodni srčki, 30 g

  • vegansko in alternativno sladkano
  • rahlo ekspandirano in v obliki srčkov
  • brez dodanih arom
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Dostava do 5. oktober

Himmeltau Zdrob - klasik

Himmeltau Zdrob -​ klasik, 600 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z vitaminom B1
€ 2,69 (€ 4,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja

Bebivita Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja, 500 g

  • od 5. meseca
  • z minerali in vitamini
  • s piškoti iz Nemčije
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • skrbno izbrana žita
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 5. oktober

Otroška mlečna kaša Straciatella - Mali gurman

Milupa Otroška mlečna kaša Straciatella -​ Mali gurman, 400 g

  • Od 8. meseca
  • S čokoladnimi koščki
  • Praktično ponovno zapiranje
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bebivita Mlečna kaša s piškoti

Bebivita Mlečna kaša s piškoti, 500 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z minerali in vitamini
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 5. oktober

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Heroes Tea

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Heroes Tea, 45 g

  • s pomarančnim oljem
  • 100% bio
  • okusnoživajte toplo ali hladno
€ 3,19 € 3,99 (€ 70,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - zelenjavna rižota Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ zelenjavna rižota Demeter, 220 g

  • od 8. meseca
  • spodbuja žvečilni refleks
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Voda za dojenčke

Holle Voda za dojenčke, 500 ml

  • primerno od rojstva
  • pripravljeno za uporabo, brez prekuhavanja
  • uravnotežena vsebnost mineralov in nizka vsebnost natrija
€ 1,09 (€ 2,18 / l)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Muesli piškoti s kakavom

MOGLi Muesli piškoti s kakavom, 125 g

  • sladkano z agavo in datlji
  • blaga sladkost
  • brez dodanih arom
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 5. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana, 600 g

  • od rojstva
  • zmanjšana vsebnost laktoze
  • nizka vsebnost alergenov in bogato s hranili
€ 17,19 (€ 28,65 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • sladkoba samo iz sadja
  • s polnozrnatimi ovsenimi in pirinimi kosmiči
€ 3,69 (€ 18,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša, 200 g

  • Od 5. meseca
  • Brez glutena
  • Tudi za mlečno kašo
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

FruchtBar Bio ploščice - malina, banana in pira

FruchtBar Bio ploščice -​ malina, banana in pira, 4 x 23 g (92 g)

  • starost: 12 mesecev in več
  • naraven sladek okus sadja
  • embalaža, ki jo je mogoče reciklirati
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio 1-2-3 preste

Holle Bio 1-​2-​3 preste, 80 g

  • od 3. leta starosti
  • brez soli za posipanje
  • iz pire
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Freche Freunde Bio sadni čips - 100% jagoda

Freche Freunde Bio sadni čips -​ 100% jagoda, 12 g

  • od 12. meseca
  • čisto sadje brez dodatkov
  • dodatek k mueslijom, kašam
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio piščančje meso

Holle Bio piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids sirup proti kašlju

tetesept® Kids sirup proti kašlju, 168 g

  • od 1. leta starosti naprej
  • brez alkohola
  • z medom in islandskim mahom
€ 4,79 € 5,99 (€ 28,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 5. oktober

Himmeltau Zdrobovi kosmiči - med

Himmeltau Zdrobovi kosmiči -​ med, 500 g

  • od 6. meseca
  • sladkano z medom
  • z vitaminom B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio govedina

Holle Bio govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

  • od 5. meseca
  • enostavno za pripravo
  • vsebuje gluten
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 5. oktober