Uporabni izdelki za mamico in očka

Vse, kar potrebujejo sodobni novopečeni starši

Vse, kar potrebujete za spremljanje v vsaki fazi vašega potovanja: od načrtovanja zanositve do nosečnosti, poroda, dojenja in okrevanja po porodu.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Za starše: 1 - 30 od 149 izdelkov

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % hitrejše črpanje
  • nežna toplota + sesalna moč 300 mmHg
  • dvojno zatesnjene silikonske prirobnice
€ 339,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

Philips Avent Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

  • primerno od 6. meseca naprej
  • zasnova, ki preprečuje kapljanje
  • z ventilom proti kolikam
€ 8,99

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Maxi Super

Natracare Higienski vložki Maxi Super, 12 kos.

  • iz 97 % rastlinskih materialov
  • posamični ovoji iz papirja
  • zanesljivo prileganje tudi brez krilc
€ 2,63 € 3,29 (€ 0,22 / kos.)

Dostava do 13. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Dostava do 5. oktober

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy, 750 ml

  • od nosečnosti naprej
  • z železom, folno kislino in drugimi vitamini
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 2,65 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 5. oktober

Pripomočki za krepitev mišic medeničnega dna, 6-delni set

bodyotics Pripomočki za krepitev mišic medeničnega dna, 6-​delni set, 6 kos.

  • izdelano iz medicinskega silikona
  • 5 velikosti: 50g - 130g
  • hipoalergeno in brez BPA
€ 49,99 (€ 8,33 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Lansinoh Prha za intimne dele

Lansinoh Prha za intimne dele

  • nežen vodni curek
  • enostavna uporaba
  • praktično za na pot
€ 11,59

Dostava do 5. oktober

Duchesse Maxi nočni vložki, ekstra dolgi

Duchesse Maxi nočni vložki, ekstra dolgi, 12 kos.

  • varna zaščita
  • z zaščitnimi krili
  • dolžina: 28,0 cm
€ 1,49 (€ 0,12 / kos.)

Dostava do 5. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 kaps.

  • koncept 3 v 1
  • z aktivirano folno kislino in biološko razpoložljivim železom
  • aktivirana mikrohranila za optimalno biološko uporabnost
€ 34,99 (€ 744,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir, 30 kos.

  • izdelan iz 100 % pravega papirja
  • varen za splakovanje
  • biološko razgradljiv v vodi
€ 2,69 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,99 (€ 159,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Pripomočki za vadbo medeničnega dna, 2-delni set

bodyotics Pripomočki za vadbo medeničnega dna, 2-​delni set

  • 2 velikosti – 65 g in 95 g
  • izdelano iz medicinskega silikona
  • hipoalergeno in brez BPA
€ 39,99

Dostava do 5. oktober

Weleda Bio čaj za dojenje

Weleda Bio čaj za dojenje, 40 g

  • izvrstna mešanica
  • podpira izdelavo mleka
  • uravnoteži ter harmonizira
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Ultra thin

Natracare Dnevni vložki Ultra thin, 22 kos.

  • hrbtna stran iz škroba, ki ščiti pred iztekanjem
  • zanesljiv oprijem brez drsenja
  • praktično posamično pakirani
€ 3,69 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 gum. bomb.

  • za uporabo med nosečnostjo
  • folna kislina, DHA in EPA maščobne kisline
  • osvežujoč okus malinove limonade
€ 21,99 (€ 74,04 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Osvežilni gel za lahke noge

Weleda Osvežilni gel za lahke noge, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • za sprostitev po naporu
  • poživljajoče in hranljivo
€ 12,99 (€ 64,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Super

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Super, 10 kos.

  • dvojno jedro iz eko celuloze
  • nedrseče prileganje s krilci
  • posamični ovoji iz rastlinskega škroba
€ 3,39 (€ 0,34 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Regular

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Regular, 12 kos.

  • s praktičnimi krilci
  • brez dišav
  • posamični ovoji iz rastlinskega škroba
€ 3,39 (€ 0,28 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Long

Natracare Higienski vložki Ultra Extra Long, 8 kos.

  • udobna dolžina za močnejše dni
  • iz 95 % rastlinskih surovin
  • lepilo brez BPA za zanesljivo prileganje
€ 3,39 (€ 0,42 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Duchesse Maxi higienski vložki, Normal

Duchesse Maxi higienski vložki, Normal, 32 kos.

  • stranska zaščita pred puščanjem
  • z zaščitno folijo za perilo
  • dolžina: 22,5 cm
€ 1,69 (€ 0,05 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Tamponi Super Plus

Natracare Tamponi Super Plus, 20 kos.

  • vpojnost: 12–15 g
  • zanesljiva zaščita
  • brez klora in dišav
€ 4,99 (€ 0,25 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Tamponi Super

Natracare Tamponi Super, 20 kos.

  • vpojnost 9–12 g
  • brez dišav in belil
  • brez umetnih dodatkov
€ 4,69 (€ 0,23 / kos.)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Dnevni vložki Tanga

Natracare Dnevni vložki Tanga, 30 kos.

  • ozek kroj za string in tanga spodnje perilo
  • prilagodljivo prileganje zaradi posebne oblike
  • material, primeren za kompostiranje
€ 2,89 (€ 0,10 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Pogosta vprašanja o dojenju in negi mamic

Kaj je najbolje spakirati v torbo za porodnišnico?
Spakirajte udobna, ohlapna oblačila, mehke nedrčke za dojenje in nedrseče copate. Za osebno nego boste potrebovali blage gele za prhanje ter velike, dobro vpojne poporodne vložke. Ne pozabite na pomembne dokumente, kot je materinska knjižica. Torbo je najbolje pripraviti že v 36. tednu nosečnosti, da bo odhod v porodnišnico čim bolj sproščen.

Na kaj je treba biti pozoren pri nakupu nedrčka za dojenje?
Dober nedrček za dojenje nudi dojkam optimalno oporo brez neprijetnega pritiska zaradi kosti. Izberite mehke, zračne materiale, kot je bombaž. Praktične sponke na naramnicah omogočajo, da košarico preprosto odprete z eno roko. Prvi nedrček za dojenje je najbolje kupiti šele v zadnjem trimesečju nosečnosti, saj je takrat končno velikost košarice lažje oceniti.

Kateri negovalni izdelki pomagajo pri bolečih bradavicah?
Čisti lanolin ali posebne kreme za bradavice pomagajo pomiriti razdraženo kožo. Po vsakem dojenju preprosto nanesite tanko plast mazila. Naravnih izdelkov pred naslednjim dojenjem običajno ni treba posebej sprati. Hladni obkladki ali mehke gelne blazinice iz hladilnika lahko dodatno ublažijo bolečino. Po dojenju koži omogočite tudi čim več stika s svežim zrakom.

Na kaj je treba biti pozoren pri nakupu blazine za dojenje?
Vrsta polnila pomembno vpliva na udobje. Drobne mikrokroglice se dobro prilagodijo telesu in skoraj ne šelestijo. Modeli s pirinimi luščinami nudijo odlično oporo, vendar so nekoliko težji. Veliko blazino za dojenje lahko uporabljate že med nosečnostjo za udobnejši spanec na boku. Po porodu pomaga razbremeniti roke in ramena med hranjenjem.

Kaj je res potrebno za poporodno obdobje doma?
V prvih tednih po porodu je v ospredju telesno okrevanje. Predvsem boste potrebovali udobna oblačila in zadostno zalogo dobro vpojnih poporodnih vložkov. Majhna intimna prha oziroma prenosni bide lahko po porodu precej olajša uporabo stranišča. Posebne sedeče kopeli z ognjičem lahko podpirajo celjenje in na naraven način negujejo občutljive predele kože.