Officina Naturae Hranilna in mehčalna krema za telo, 100 ml

Razvajajoča nega za dojenčkovo kožo!

€ 9,99

(€ 99,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 23. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 26. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • varuje in navlaži
  • veganski izdelek preverjen na nikelj
  • airless razpršilnik

Pogosto naročeno skupaj z Officina Naturae Bio rižev škrob, 100 g

Officina Naturae Hranilna in mehčalna krema za telo, 100 ml € 9,99 (€ 99,90 / l)
Officina Naturae Bio rižev škrob, 100 g € 6,99 (€ 69,90 / kg)
Skupna cena: € 16,98
Opis

Kaj je lepše kakor prijetna masaža po kopanju? Ta krema za telo z bio kutino vlaži in varuje kožo, poskrbi za prožnost in ima pomirjevalen učinek.

Uporaba:

  • Po temeljitem umivanju majhno količino kreme nanesite na željeno mesto.
  • Nežno vtrite dokler se krema ne vpije popolnoma.

  • dermatološko preverjeno
  • veganski izdelek
  • preverjeno na nikelj
Št. izd.: XBO-ONA-BIRCRCBA
Vsebina: 100 ml
EAN: 8033148532890
Št.-Proizvajalca: BIRCRCBA
Blagovna znamka: Officina Naturae
Tip kože: občutljiva koža
Sestavine (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Sodium Phytate, Parfum, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Limonene, Alcohol, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italija, www.officinanaturae.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Officina Naturae Hranilna in mehčalna krema za telo