Penaten Baby Trdo milo, 90 g

Za nežno čiščenje kože malčkov

€ 2,09

(€ 23,22 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • ščiti občutljivo kožo
  • ščiti pred dehidracijo
  • obogaten z medom

Pogosto naročeno skupaj z Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke, 200 ml

Penaten Baby Trdo milo, 90 g € 2,09 (€ 23,22 / kg)
Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / l)
Skupna cena: € 8,08
Opis

Trdo milo znamke Penaten Baby je obogateno z medom in posebej nežno očisti občutljivo kožo dojenčkov. Hkrati ščiti kožo pred izsušitvijo in kožo naredi še bolj mehko.

Št. izd.: XOF-MUE-45981
Vsebina: 90 g
EAN: 3574661643014
Št.-Proizvajalca: 45981
Blagovna znamka: Penaten Baby
Značilnosti izdelka: brez parabenov, brez mikroplastike
Tip kože: občutljiva koža
Konsistenca/odmerna oblika: trdna snov
Del telesa: celotno telo
Sestavine (INCI)

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Mel (Honey), Glycerin, Paraffinum Liquidum, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Edta, Tetrasodium Etidronate, Disodium Edta, Parfum

Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Penaten Baby Trdo milo