Freche Freunde Bio ploščica - jabolko in korenje, 92 g

Sadno-zelenjavni prigrizek za vmes

€ 2,89

(€ 31,41 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 92 g

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 1. leta dalje
  • primerno za majhne otroške ročice
  • raznolik okus

Pogosto naročeno skupaj z Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

Freche Freunde Bio ploščica - jabolko in korenje, 92 g € 2,89 (€ 31,41 / kg)
Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g € 1,19 (€ 10,82 / kg)
Skupna cena: € 4,08
Opis

Ta ploščica združuje blago sladkobo jabolka z nežno zelenjavno noto sočnega korenja in polnovrednimi žiti. Zaradi priročne oblike jo majhne ročice zlahka primejo in samostojno uživajo.

  • Priročna oblika
  • Naravna sladkost
  • Odlična za na pot

Priporočilo za uživanje:
Primerna kot sadno-zelenjavni prigrizek med obroki.


Ekološko pridelane sestavine so skrbno obdelane in nežno pečene. Raznolik okus temelji na naravnih sadnih in zelenjavnih sestavinah, brez dodanega kristalnega sladkorja. Zaradi kompaktne velikosti je ploščico preprosto vzeti s seboj in ponuditi kot priročen prigrizek med obroki.


Št. izd.: XPI-MM-685283
Vsebina: 92 g
EAN: 4262367685283
Št.-Proizvajalca: 685283
Blagovna znamka: Freche Freunde
Priporočena starost od (otroška hrana): od 12 mesecev
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez dodanega sladkorja, brez dodatkov, brez laktoze
Certifikati in pečati odobritve: ekološko certificirano po uredbi ES o ekološki pridelavi
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (23 g)[1]
energijska vrednost 1583 / 378 kj / kcal 364 / 87 kj / kcal
maščobe 12 g 2,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,3 g 0,3 g
ogljikovi hidrati 57 g 13 g
  od tega sladkor 27 g 6,2 g
vlaknine 6,8 g 1,6 g
beljakovine 6,3 g 1,4 g
Sol 0,09 g 0,02 g
  1. 1 ploščica
Sestavine

24 % pririni kosmiči[1], 23 % Koncentrat jabolčnega soka[2], 13 % Polnozrnata ovsena moka[2], posušena hruška[2], sončnično olje[2], 8 % koncentrat korenčkovega soka[2], 5 % Polnozrnati ovseni kosmiči[2], 4 % jabolčni prah[2], oblate[2] (krompirjev škrob[2], sončnično olje[2])

  1. pira je vrsta pšenice
  2. iz ekološkega kmetijstva
Pomembna opozorila za uporabo prigrizkov za dojenčke in otroke
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Nemčija, frechefreunde.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Freche Freunde Bio ploščica - jabolko in korenje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder