Holle - hrana za dojenčke in otroke

Pionir biodinamične hrane za otroke že od leta 1934

Od leta 1934 znamka Holle ponuja biodinamično hrano za dojenčke najvišje ekološke kakovosti. Kot prvi proizvajalec hrane za dojenčke in malčke s certifikatom Demeter, znamka Holle ubira celosten pristop ter prevzema odgovornost do ljudi, narave in prihodnjih generacij.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Holle: 1 - 30 od 117 izdelkov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči

Holle Bio Demeter junior muesli s koruznimi kosmiči, 250 g

  • od 10. meseca
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli

Holle Bio Demeter polnozrnati otroški muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • skrbno izbrana žita
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio otroška hrana - zelenjavna rižota Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ zelenjavna rižota Demeter, 220 g

  • od 8. meseca
  • spodbuja žvečilni refleks
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Voda za dojenčke

Holle Voda za dojenčke, 500 ml

  • primerno od rojstva
  • pripravljeno za uporabo, brez prekuhavanja
  • uravnotežena vsebnost mineralov in nizka vsebnost natrija
€ 1,09 (€ 2,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio 1-2-3 preste

Holle Bio 1-​2-​3 preste, 80 g

  • od 3. leta starosti
  • brez soli za posipanje
  • iz pire
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • sladkoba samo iz sadja
  • s polnozrnatimi ovsenimi in pirinimi kosmiči
€ 3,69 (€ 18,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio piščančje meso

Holle Bio piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio govedina

Holle Bio govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

  • od 5. meseca
  • enostavno za pripravo
  • vsebuje gluten
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena)

Holle Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • nežni polnozrnati kosmiči
  • enostavno za pripravo
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - borovnice in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ borovnice in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • brez palmovega olja in brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Fruit Mix, liofilizirana mešanica bio sadja

Holle Bio Fruit Mix, liofilizirana mešanica bio sadja, 13 g

  • od 3. leta starosti
  • na soncu dozoreli plodovi
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 153,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Ekstra deviško oljčno olje Demeter

Holle Ekstra deviško oljčno olje Demeter, 250 ml

  • Od 5. meseca
  • Dodatek k dopolnilnim živilom
  • Zagotavlja dragocene maščobne kisline
€ 7,99 (€ 31,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio čaj za dojenčke

Holle Bio čaj za dojenčke, 30 g

  • od 5. meseca
  • 20 vrečk po 1,5 g
  • s kamilico
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Joghurt-Pouches "Mango Monkey - Mango"

Holle Bio Joghurt-​Pouches "Mango Monkey -​ Mango", 85 g

  • Od 8. meseca
  • Priročen prigrizek
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,05 € 1,39 (€ 12,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • iz ovsenih in pirinih kosmičev
  • z borovnicami
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Crispy Cereals Lama Loops

Holle Bio Crispy Cereals Lama Loops, 125 g

  • od 1. leta dalje
  • s sladkobo iz sadja
  • ekspandirana žita
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Organic Demeter Junior Müsli s sadjem

Holle Organic Demeter Junior Müsli s sadjem, 250 g

  • Za dojenčke, stare 10 mesecev in več
  • Narejeno brez sladil
  • Brez laktoze in vegansko
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Minis banana pomaranča

Holle Bio Minis banana pomaranča, 100 g

  • Od 12. meseca dalje
  • Priročna in praktična velikost
  • Pakirano posamično
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Red Bee - z jabolkom, jagodami"

Holle Sadni pire "Red Bee -​ z jabolkom, jagodami", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Glavne sestavine iz Italije
  • Saden okus
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio polnozrnata 3-žitna kaša (brez glutena)

Holle Bio polnozrnata 3-​žitna kaša (brez glutena), 250 g

  • Celostna prehrana
  • Za dojenčke, stare 6 mesecev in več
  • Brez laktoze in vegansko
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Pastinakov pire

Holle Pastinakov pire, 125 g

  • od 5. meseca dalje
  • blag okus
  • brez soli in dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 7,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio Crispy Cereals Choco Chipmunk

Holle Bio Crispy Cereals Choco Chipmunk, 125 g

  • od 1. leta dalje
  • za vso družino
  • s kakavom pravične trgovine
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio otroška hrana - krompir, buča & bučke zucchini Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ krompir, buča & bučke zucchini Demeter, 190 g

  • od 6. meseca
  • vegansko in fino pasirano
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,29 (€ 6,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio kuskus

Holle Bio kuskus, 220 g

  • od 8. meseca
  • konsistenca z majhnimi koščki
  • brez soli in aditivov
€ 1,69 (€ 7,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - maline in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ maline in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • recept brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 6. oktober