Freche Freunde Smoothie čips Exotik z jogurtom, 16 g

Eksotičen hrustljav prigrizek z nežno jogurtovo noto

€ 2,69

(€ 168,13 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 16 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 3. leta dalje
  • plast jogurta
  • eksotičen okus

Pogosto naročeno skupaj z MOGLi Bio jagodni trakovi, 25 g

Freche Freunde Smoothie čips Exotik z jogurtom, 16 g € 2,69 (€ 168,13 / kg)
MOGLi Bio jagodni trakovi, 25 g € 2,89 (€ 115,60 / kg)
Skupna cena: € 5,58
Opis

Ta sadni smoothie čips združuje aromo dozorelega eksotičnega sadja z nežno jogurtovo noto. Imajo prijetno lahko in hrustljavo teksturo, ki se nežno stopi v ustih ter poskrbi za zanimivo kombinacijo okusov in tekstur.

  • Sadno-hrustljav prigrizek
  • Liofilizirano sadje
  • Odličen prigrizek za na pot

Priporočilo za uživanje:
Uživajte neposredno iz embalaže ali dodajte jogurtu kot sadno-hrustljav dodatek.


Izbrane sestavine so nežno predelane, da se čim bolje ohranita njihov fini okus in posebna hrustljavost. Kombinacija izrazitega sadnega okusa in blage jogurtove note poskrbi za prijetno uravnotežen okus.


Št. izd.: XPI-MM-680325
Vsebina: 16 g
EAN: 4262367680325
Št.-Proizvajalca: 680325
Blagovna znamka: Freche Freunde
Priporočena starost od (otroška hrana): od 3 let
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez dodanega sladkorja, brez dodatkov
Certifikati in pečati odobritve: ekološko certificirano po uredbi ES o ekološki pridelavi
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem, po uporabi embalažo ponovno zapreti
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (16 g)
energijska vrednost 1428 / 341 kj / kcal 230 / 55 kj / kcal
maščobe 0,8 g 0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g 0 g
ogljikovi hidrati 70 g 11 g
  od tega sladkor 68 g 11 g
vlaknine 6,1 g 1 g
beljakovine 8,4 g 1,3 g
Sol 0,16 g 0,03 g
Sestavine

38 % Bananin pire[1], 21 % koncentrat jabolčnega pireja[1], 17 % mangov pire[1], 15 % Posneti mlečni jogurt v prahu[1], 8 % Pomarančni sok[1], 1 % sok marakuje[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Pomembna opozorila za uporabo prigrizkov za dojenčke in otroke
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Nemčija, frechefreunde.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Freche Freunde Smoothie čips Exotik z jogurtom