HiPP Baby Soft Sensitiv kremni losjon, 50 ml

Nežna nega dojenčka s karitejevim maslom in bio mandljevim oljem

€ 1,49

(€ 29,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo otroško kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • brez mineralnih olj

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

HiPP Baby Soft Sensitiv kremni losjon, 50 ml € 1,49 (€ 29,80 / l)
HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / l)
Skupna cena: € 5,88
Opis

Zagotovite občutljivi koži vašega dojenčka ustrezno nego od prvega dne življenja naprej z Baby Soft Sensitiv kremnim losjonom znamke HiPP. Izdelek je popolnoma brez mineralnih olj, parabenov in mikroplastike, zato hitro se vpije v kožo in ji zagotavlja dragoceno hidracijo. Karitejevo maslo in bio mandljevo olje ob tudi nežno negujeta otroško kožo.

Št. izd.: XPI-MM-DA90309
Vsebina: 50 ml
EAN: 42241331
Št.-Proizvajalca: DA90309
Blagovna znamka: HiPP
Značilnosti izdelka: brez parabenov, brez mikroplastike, brez mineralnih olj, ph nevtralno za kožo, vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Parfum (Essential Oil)

Pravne informacije
Proizvajalec: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Baby Soft Sensitiv kremni losjon