HiPP - otroška hrana, različni izdelki in kozmetika za otroke

Samo najboljše za vašega dojenčka

HiPP ponuja široko izbiro izdelkov za dojenčke in malčke, od mlečne formule in otroške hrane do izdelkov za nego dojenčkov, s poudarkom na kakovosti in skrbni izdelavi.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

HiPP: 1 - 30 od 92 izdelkov

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir, 50 kos.

  • za občutljivo kožo
  • mehko in ultra nežno
  • brez parfumov in pH nevtralno za kožo
€ 1,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana, 600 g

  • od rojstva
  • zmanjšana vsebnost laktoze
  • nizka vsebnost alergenov in bogato s hranili
€ 17,19 (€ 28,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša, 200 g

  • Od 5. meseca
  • Brez glutena
  • Tudi za mlečno kašo
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio riževi vaflji

HiPP Bio riževi vaflji, Borovnica (30 g)

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Soft & Pure vlažni robčki

HiPP Soft & Pure vlažni robčki, 144 kos.

  • za suho, občutljivo kožo
  • brez dišav
  • posebej nežno
€ 5,89 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • od rojstva
  • nežno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 16,89 (€ 28,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio Baby Bircher muesli

HiPP Bio Baby Bircher muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • z jabolki, bananami in polnozrnatimi žiti
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje

HiPP Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje, 125 g

  • Od 5. meseca
  • Blago in sladko
  • Brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - govedina

HiPP Bio otroška hrana -​ govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • brez dodane soli
  • brez arom
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino, 1.000 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • z izvlečkom bio mandljev
€ 6,09 (€ 6,09 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki - akcijsko 5-paketno paktiranje

HiPP Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki -​ akcijsko 5-​paketno paktiranje , 240 kos.

  • brez parfuma
  • brez eteričnih olj
  • od 1. dneva življenja naprej
€ 6,59 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 2. oktober

HiPP Kaša s 5 bio žiti

HiPP Kaša s 5 bio žiti, 200 g

  • od 5. meseca
  • za različne različice
  • brez dodanega sladkorja in mleka
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2, 600 g

  • od 7. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - piščančje meso

HiPP Bio otroška hrana -​ piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • lahko se kombinira na več načinov
  • brez dodane soli
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio otroška hrana - slive in hruške

HiPP Bio otroška hrana -​ slive in hruške, 160 g

  • od 5. meseca
  • veganski recept
  • naravno brez glutena
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrana v kozarcu za dojenčke, čisti zdrob za lahko noč

HiPP Bio hrana v kozarcu za dojenčke, čisti zdrob za lahko noč, 190 g

  • od 5. meseca
  • vsebuje gluten, brez dodanega sladkorja
  • s polnovrednimi žitnimi kosmiči
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio muesli ploščica - oves-jabolko-breskev

HiPP Bio muesli ploščica -​ oves-​jabolko-​breskev, 20 g

  • za otroke od 1 leta dalje
  • brez aditivov
  • sadni prigrizek
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® - PRE HA

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® -​ PRE HA, 600 g

  • primerno od rojstva
  • kot edina hrana ali dopolnilo
  • z naravnimi mlečnokislinskimi kulturami
€ 17,89 (€ 29,82 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji

HiPP Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji, 160 g

  • Od 10. meseca
  • Idealno za zajtrk ali prigrizek
  • Nesladkano
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g

  • od 1. leta dalje
  • naravne mlečnokislinske kulture
  • z vitaminom D in kalcijem
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška kaša za zajtrk - oves, banana in borovnica

HiPP Bio otroška kaša za zajtrk -​ oves, banana in borovnica, 160 g

  • od 10. meseca
  • brez arom in konzervansov
  • okusno toplo in hladno
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • s cinkom in pantenolom
  • brez parfuma
€ 4,39 (€ 58,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu, 600 g

  • od rojstva
  • naravne kulture mlečne kisline
  • za posebne prehranske potrebe
€ 16,29 (€ 27,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio sadje in žita - jabolko & banana z baby piškotom

HiPP Bio sadje in žita -​ jabolko & banana z baby piškotom, 250 g

  • od 5. meseca
  • idealno za začetek dopolnilnega hranjenja
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio vrečke s sadnim pirejem HiPPiS

HiPP Bio vrečke s sadnim pirejem HiPPiS, Jabolko-​hruška-​banana (100 g)

  • od 1. leta dalje
  • 100% ekološko sadje
  • brez sladkorja
€ 1,49 (€ 14,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša za dojenčke v kozarcu, korenje s krompirjem

HiPP Bio kaša za dojenčke v kozarcu, korenje s krompirjem, 190 g

  • Od 5. meseca
  • Brez soli in glutena
  • Strogo nadzorovane sestavine
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio prigrizek - najljubše zvezde

HiPP Bio prigrizek -​ najljubše zvezde, 30 g

  • od 1. leta starosti
  • sladkost iz sadja in zelenjave
  • hrustljav sadni prigrizek
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrana v kozarcu za dojenčke, 7-zrnata kaša za lahko noč

HiPP Bio hrana v kozarcu za dojenčke, 7-​zrnata kaša za lahko noč, 190 g

  • Od 6. meseca
  • Z bio polnovrednimi žitaricami
  • Okusno toplo in hladno
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP: preverjena kakovost.

  • Vsi izdelki HiPP so izdelani z največjo skrbnostjo in z uporabo strogo nadzorovanih sestavin. Stroge kontrole kakovosti se izvajajo od surovin do končnega izdelka.
  • Poleg oznake EU za ekološke izdelke imajo ekološki izdelki HiPP tudi lastno oznako za ekološke izdelke. To pomeni, da se podjetje za svoje izdelke drži še strožjih smernic in omejitev, kot jih je določila EU (na primer še posebej strog nadzor onesnaževal, posebne zahteve za vrsto primerno rejo živali, številni inšpekcijski pregledi, raziskave ohranjanja biotske raznovrstnosti in še veliko več).
  • Izdelke z oznako kakovosti "Zahnmännchen" (nemško "zobna vila") je znanstveno preizkusilo neodvisno združenje "Aktion Zahnfreundlich eV" in potrdilo, da so nežni do zob.