Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 3, 800 g

Primerno do odstavitve

€ 14,99

(€ 18,74 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 800 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 10. meseca
  • z mešanico vlaknin
  • recept primeren starosti

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Bio otroška kaša za zajtrk - oves, mango in banana, 160 g

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 3, 800 g € 14,99 (€ 18,74 / kg)
HiPP Bio otroška kaša za zajtrk - oves, mango in banana, 160 g € 1,69 (€ 10,56 / kg)
Skupna cena: € 16,68
Opis

Nadaljevalno mleko Milumil 3 je primerno za mlečni obrok od 10. meseca starosti do konca starosti po steklenički. Formula, posebna mešanica vlaknin iz galakto- in fruktooligosaharidov ter vsebnost vitaminov in hranil so prilagojeni starosti.

Doziranje: Nadaljevalno mleko 3 se praviloma daje za dva ali tri obroke na dan. Vendar so to le smernice, ki morda niso enake za vsakega otroka. Količina zaužitega obroka se zato lahko razlikuje. V teh tabeli boste našli predlagane odmerke za različne količine.
Za zagotovitev pravilnega mešalnega razmerja med prahom in vodo uporabite samo merilno skodelico v embalaži.

Starost Obrokov v steklenicah na dan Pripravljena hrana (ml) Voda na obrok (ml) Število meric na obrok
Od 10. meseca 1 - 2 230 210 7
Za manjše količine pitja 200 180 6
170 150 5
130 120 4
100 90 3

Priprava: Navodila za pripravo in druge pomembne informacije najdete nižje na tej strani in na vsaki embalaži.

Št. izd.: XPI-MM-147833
Vsebina: 800 g
EAN: 4056631001813
Št.-Proizvajalca: 147833
Blagovna znamka: Milupa
Priporočena starost od (otroška hrana): od 10 mesecev
Za koga?: dojenčki
Značilnosti izdelka: brez konzervansov, brez umetnih barvil, brez umetnih arom, brez palmovega olja
Navodila za shranjevanje: hraniti tesno zaprto, porabiti v najkrajšem možnem času, hraniti na hladnem in suhem
Sestavine

Laktoza (iz mleka), rastlinska olja (Sončnično olje, Kokosovo olje, repično olje), Posneto mleko v prahu, demineralizirana sirotka (iz mleka), galaktooligosaharidi iz laktoze (iz mleka), koncentrat sirotke (iz mleka), sirotkine beljakovine (iz mleka), kalcijev ortofosfat (E341), Ribje olje, fruktooligosaharidi, kalijev klorid, natrijev citrat, holin klorid, magnezijev ortofosfat (E343), sojin lecitin (E322), vitamin C (askorbinska kislina), kalijev citrat, Inozitol, magnezijev klorid, l-triptofan, železov (II) sulfat, L-karnitin, Cinkovsulfat, Askorbil ester palmitinske kisline (E304), pantotenska kislina, niacin, vitamin E, Bakrov sulfat, vitamin B1 (tiamin), Vitamin A, vitamin B2, Vitamin B6, Kalijevjodid, Folna kislina, manganov(II) sulfat, Natrijev selenit, Vitamin K, Biotin, Vitamin D, vitamin B12 (kobalamin)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g[1]
energijska vrednost 276 / 66 kj / kcal
maščobe 3,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 0,5 g
    od tega α-linolenska kislina 0,05 g
    od tega DHA 0,02 g
ogljikovi hidrati 8,1 g
  od tega sladkor 8 g
    od tega laktoza 7,8 g
  od tega inozitol 0,01 mg
vlaknine 0,3 g
  od tega GOS² (galaktooligosaharidi) 0,23 g
  od tega FOS² (fruktooligosaharidi) 0,04 g
beljakovine 1,3 g
Sol 0 g
  1. standardna priprava: 13,7 g praška + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljene formule
Sestavine
Sestavine na 100 ml[1]
vitamin A 58 mcg
vitamin D 1,7 mcg
vitamin E (tokoferol) 1,3 mg
vitamin K 4,2 mcg
vitamin C (askorbinska kislina) 9,2 mg
vitamin B1 (tiamin) 0,11 mg
vitamin B2 (riboflavin) 0,14 mg
niacin 0,45 mg
vitamin B6 0,05 mg
folat 12 mcg
vitamin B12 (kobalamin) 0,19 mcg
biotin 1,9 mcg
vitamin B5 (pantotenska kislina) 0,5 mg
natrij 22,3 mg
kalij 70 mg
klorid 51 mg
kalcij 67 mg
fosfor 48 mg
magnezij 6,6 mg
železo 1 mg
cink 0,5 mg
izvleček plodov kumine 0,05 mg
mangan 0,005 mg
fluorid[2] <0,01 mg
selen 3 mcg
jod 13 mcg
L-karnitin 1,9 mg
holin 17 mg
(GOS) nekalorični ogljikovi hidrati 0,12 g
  1. standardna priprava: 13,7 g praška + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljene formule
  2. naravna vsebnost
Pomembna opozorila za uporabo
Priprava
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Nutricia Milupa GmbH, Halleiner Landesstr. 58, 5412 , Puch/Hallein, Avstrija, www.milupa.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 3

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder