Provida Organics Marigold Zinc Baby Cream, 50 ml

Za dobro počutje dojenčkov!

€ 13,45 € 14,99 -10%

(€ 269,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljiv in iritiran tip kože
  • vsebuje cinkov oksid
  • regenerira
  • neguje občutljiv predel plenic

Pogosto naročeno skupaj z Provida Organics Marigold baby oil, 100 ml

Provida Organics Marigold Zinc Baby Cream, 50 ml € 13,45 (€ 269,00 / l)
Provida Organics Marigold baby oil, 100 ml € 17,95 (€ 179,50 / l)
Skupna cena: € 31,40
Opis

Občutljiva dojenčkova koža potrebuje še posebej nežno nego. Krema s cinkovim oksidom podpira regeneracijo kože in jo ščiti. Olivno olje, karitejevo maslo, kimilica in sivka pomirijo razdraženo kožo.

Uporaba:

  • Po vsakem čiščenju tanko plast kreme porazdelite po občutljivem delu plenic.
Št. izd.: XEC-PROV-3113
Vsebina: 50 ml
EAN: 4260009217625
Št.-Proizvajalca: 3113
Blagovna znamka: Provida Organics
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, zmanjšana vsebnost plastike, vegansko
Tip kože: občutljiva koža
Certifikati in pečati odobritve: Demeter
Konsistenca/odmerna oblika: krema
Sestavine (INCI)

Aqua, Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Stearyl Alcohol, Cetearylalcohol, Cetyl Palmitate, Alcohol[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], CI 77947 (Zinc Oxide), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[2], Limonene

  1. s certifikatom Demeter
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemčija, service@provida.de, ww.provida.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Provida Organics Marigold Zinc Baby Cream

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder