Provida Organics - naravna kozmetika za vso družino

Ekološki certifikati, Cruelty-Free in izdelano v Nemčiji

Provida Organics je družinsko podjetje za naravno kozmetiko (od leta 1984), ki vse izdelke proizvaja ročno v lastnem obratu, pri čemer z absolutno transparentnostjo uporablja surovine z ekološkim certifikatom in certifikatom Demeter.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Provida Organics: 10 izdelkov

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo, 250 ml

  • za suho in razpokano kožo
  • 100% naravno
  • gladilne lastnosti
€ 25,49 (€ 101,96 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Baby šampon z Bachovimi cvetovi

Provida Organics Baby šampon z Bachovimi cvetovi, 100 ml

  • za dojenčke in otroke
  • tudi kot nega za lasišče
  • uravnoteža in harmonizira
€ 11,49 (€ 114,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Nežen otroški šampon

Provida Organics Nežen otroški šampon, 150 ml

  • za občutljiv lasišče
  • vlaži
  • izredno nežen
€ 14,49 (€ 96,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Otroška krema "Ognjič in kamilica"

Provida Organics Otroška krema "Ognjič in kamilica", 50 ml

  • neguje obraz in telo
  • izredno nežna
  • z vitamini
€ 13,99 (€ 279,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Bio-mazilo nevtralno

Provida Organics Bio-​mazilo nevtralno, 50 ml

  • hipoalergeno
  • brez vonja
  • optimalno za razpokano kožo
€ 9,49 (€ 189,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Krema s slezenovcem

Provida Organics Krema s slezenovcem, 50 ml

  • za mlado, nečisto kožo in mešano kožo
  • idealen za vsakodnevno nego
  • izboljša polt
€ 19,99 (€ 399,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Marigold Zinc Baby Cream

Provida Organics Marigold Zinc Baby Cream, 50 ml

  • za občutljiv in iritiran tip kože
  • vsebuje cinkov oksid
  • regenerira
€ 14,99 (€ 299,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Marigold Child Cream

Provida Organics Marigold Child Cream, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • varuje in neguje
  • z naravnimi olji
€ 14,99 (€ 299,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics sensetive baby massage oil

Provida Organics sensetive baby massage oil, 100 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo
  • pomirja
  • z omega 6 maščobnimi kislinami
€ 21,99 (€ 219,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Marigold baby oil

Provida Organics Marigold baby oil, 100 ml

  • za občutljivo dojenčkovo kožo
  • varuje pred izsušitvijo
  • pomirja
€ 19,99 (€ 199,90 / l)

Dostava do 2. oktober