STYX Naturcosmetic - naravna kozmetika za otroke

Kreme, losjoni in naravna olja za otroke, ustvarjeni z ljubeznijo

Od leta 1965 znamka STYX združuje naravne sestavine s trajnostno proizvodnjo in s svojo linijo izdelkov za dojenčke najmlajšim ponuja nežne ter visokokakovostne formule.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve
Filter

STYX Naturcosmetic: 4 izdelki

STYX Naturcosmetic Kräutergarte bazno olje iz mandljev

STYX Naturcosmetic Kräutergarte bazno olje iz mandljev, 100 ml

  • posebej razvito za suho kožo
  • idealno za nego dojenčkov
  • vlaži
€ 12,59 (€ 125,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids negovalno olje z bio mandljevim oljem

STYX Naturcosmetic Baby & Kids negovalno olje z bio mandljevim oljem, 100 ml

  • za vse tipe otroške kože in kože dojenčkov
  • vlaži
  • nežna nega
€ 17,59 (€ 175,90 / l)

Dostava do 2. oktober

STYX Naturcosmetic Baby & Kids krema za zaščito ran

STYX Naturcosmetic Baby & Kids krema za zaščito ran, 70 ml

  • naravno nežen vonj
  • dermatološko testirana
  • za občutljivo odraslo kožo
€ 15,09 (€ 215,57 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids negovalna kopel z bio aloe vero

STYX Naturcosmetic Baby & Kids negovalna kopel z bio aloe vero, 200 ml

  • za vse tipe otroške kože in kože dojenčkov
  • nežen učinek
  • vlaži
€ 14,89 (€ 74,45 / l)

Dostava do 2. oktober