Allegro Natura - ekološki italijanski izdelki za nego otrok

Veganski izdelki brez plastike, zasnovani za ozaveščene družine

Znamka Allegro Natura združuje trajnostno naravno kozmetiko iz Italije s skrbno razvito linijo izdelkov za nego otrok. Linija je brez plastike, veganska in idealna za družine, ki cenijo varovanje okolja.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve
Filter

Allegro Natura: 5 izdelkov

Allegro Natura Diaper Cream

Allegro Natura Diaper Cream, 150 ml

  • s cinkovim oksidom
  • vlažilno
  • z bio ognjičem in ovsom
€ 15,99 (€ 106,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Allegro Natura Body Cream

Allegro Natura Body Cream, 150 ml

  • vlažilno
  • uravnotežujoče lastnosti
  • z bio oljčnim oljem
€ 18,99 (€ 126,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Allegro Natura Baby Oil

Allegro Natura Baby Oil, 100 ml

  • hranljive lastnosti
  • zagotavlja prožnost
  • vlaži
€ 16,99 (€ 169,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Allegro Natura Bath Oil

Allegro Natura Bath Oil, 200 ml

  • hranljive lastnosti
  • vlažilno
  • z bio ognjičem in kamilico
€ 14,99 (€ 74,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Allegro Natura Body Cleanser

Allegro Natura Body Cleanser, 250 ml

  • bogata formulacija
  • posebej nežno do kože
  • z bio ovsom in ognjičem
€ 10,99 (€ 43,96 / l)

Dostava do 2. oktober