Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, Za lahko noč, 400 g

Še posebej za zadnji obrok dneva

€ 11,99

(€ 29,98 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • po 6 mesecih
  • z riževimi kosmiči
  • kremasto in nasitno

Pogosto naročeno skupaj z Beauty Baby Bio zelenjava s testeninami in piščancem, 220 g

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, Za lahko noč, 400 g € 11,99 (€ 29,98 / kg)
Beauty Baby Bio zelenjava s testeninami in piščancem, 220 g € 1,99 (€ 9,05 / kg)
Skupna cena: € 13,98
Opis

To nadaljevalno mleko Aptamil je še posebej primerno za večerne obroke, saj na posebej prijeten način napolni otrokov trebušček in tako ustvari najboljše pogoje za dober spanec. Recept vsebuje riževe kosmiče in je zato še posebej kremast.

Formula tega nadaljevalnega mleka je primerna za dojenčke po 6. mesecu starosti. Kot vsi izdelki Aptamil je bil tudi ta razvit na podlagi 40 let raziskav materinega mleka in vsebuje pomembna hranila in vitamine.

Odmerjanje: Vedno upoštevajte priporočila proizvajalca glede odmerjanja. Za odmerjanje praška vedno uporabite merilno žličko, ki je priložena embalaži. Ena ravna merilna žlička ustreza približno 4,8 g praška. Za vsako merico praška potrebujete 30 ml vode. Prosimo, upoštevajte, da je količina, ki jo morate popiti, le okvirna in se lahko razlikuje od osebe do osebe.

Starost otroka Hranjenje po steklenički na dan Pripravljena hrana (ml) Prekuhana voda (ml) Merilna žlica
Od 7. meseca približno 1–3 230 210 7
Za manjše količine pitja 200 180 6
170 150 5
130 120 4
100 90 3

Priprava: Prosimo, upoštevajte priporočila za pripravo mlečne formule Aptamil in splošne pomembne informacije o uporabi mlečne formule za dojenčke na koncu te strani.

Št. izd.: XPI-MM-147274
Vsebina: 400 g
EAN: 4056631002247
Št.-Proizvajalca: 147274
Blagovna znamka: Aptamil
Priporočena starost od (otroška hrana): od 7 mesecev
Za koga?: dojenčki
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem
Sestavine

laktoza (vsebnost mleka), 22 % rastlinska olja (sončnično olje, kokosovo olje, repično olje), Posneto mleko v prahu, izdelek iz sirotke (vsebnost mleka), Škrob, 4,8 % žitni kosmiči (riževa moka), galaktooligosaharidi iz laktoze (vsebnost mleka), sirotkine beljakovine (vsebnost mleka), kalcijev ortofosfat (E341), ribje olje, Fruktooligosaharidi, kalijev klorid, Natrijev citrat, holin klorid, magnezijev ortofosfat (E343), Emulgator (sojin lecitin), vitamin C, kalijev citrat, inozitol, magnezijev klorid, l-triptofan, železov-II-sulfat, L-karnitin, Cinkovsulfat, antioksidanti (askorbil palmitat), Ppantotenska kislina, niacin, vitamin E, Bakrov sulfat, vitamin B1, vitamin A, vitamin B2, vitamin B6, kalijev jodid, folna kislina, manganov(II) sulfat, natrijev selenit, vitamin K, biotin, Vitamin D, vitamin B12

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml pripravljene hrane[1]
energijska vrednost 285 / 68 kj / kcal
maščobe 3,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 0,5 g
    od tega alfa linolenska kislina 0,05 mg
    od tega DHA 0,02 mg
ogljikovi hidrati 8,3 g
  od tega sladkor 6,5 g
    od tega laktoza 6,3 g
  od tega škrob 1,7 g
    od tega inozitol 0,01 mg
vlaknine 0,3 g
  od tega galaktooligosaharidi (GOS) 0,24 g
  od tega oruktooligosaharidi 0,04 g
beljakovine 1,4 g
Sol 0 g
  1. standardna priprava: 14,1 g praška + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljene formule
Sestavine
Sestavine na 100 ml[1]
vitamin A 59 mcg
vitamin D 1,7 mcg
vitamin E (tokoferol) 1,3 mg
vitamin K 4,3 mcg
vitamin C (askorbinska kislina) 9,5 mg
vitamin B1 (tiamin) 0,12 mg
vitamin B2 (riboflavin) 0,14 mg
vitamin B3 (niacin) 0,47 mg
vitamin B6 (piridoksin) 0,06 mg
folat 13 mcg
vitamin B12 (kobalamin) 0,19 mcg
biotin 1,9 mcg
vitamin B5 (pantotenska kislina) 0,51 mg
natrij 23 mg
kalij 72 mg
klorid 52 mg
kalcij 69 mg
fosfor 50 mg
magnezij 6,8 mg
železo 1 mg
cink 0,52 mg
izvleček plodov kumine 0,06 mg
mangan 0,011 mg
fluorid <0,01 mg
selen 3,1 mcg
jod 13 mcg
L-karnitin 2 mg
holin 17 mg
(GOS) nekalorični ogljikovi hidrati 0,12 g
  1. standardna priprava: 14,1 g praška + 90 ml vode = 100 ml za pitje pripravljene formule
Pomembna opozorila za uporabo
Priprava
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Danone Deutschland GmbH, Am Hauptbahnhof 18, 60329, Frankfurt, Nemčija, www.danone.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, Za lahko noč