ATTITUDE - pralna sredstva, čistila in naravna kozmetika

Vegansko, Cruelty-Free in idealno za vso družino

Znamka ATTITUDE, ustanovljena leta 2006 v Kanadi, ustvarja pregledne, okolju prijazne in visoko učinkovite izdelke za nego doma in tekstila, ki temeljijo na veganskem ter Cruelty-Free pristopu.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Področje uporabe - čiščenje gospodinjstva Tekstil Highlights
Filter

ATTITUDE: 1 - 30 od 46 izdelkov

Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika

ATTITUDE Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika, 700 ml

  • vegan
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 4,79 (€ 6,84 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Baby tekoči detergent  - brez parfuma

ATTITUDE Baby tekoči detergent -​ brez parfuma, 1,05 l

  • na rastlinski osnovi
  • hipoalergeno
  • brez parfuma
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode, 26 kos.

  • brez umetnih dišav
  • brez fosfatov
  • biološko razgradljivo
€ 10,49 (€ 0,40 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 7,99 (€ 9,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom, 227 g

  • za 3-6 tednov
  • na rastlinski osnovi
  • za sobe, avtomobile in hladilnike
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami, 1 l

  • produktivno
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 2 l

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 11,39 (€ 5,70 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby odstranjevalec madežev - brez parfuma

ATTITUDE Baby odstranjevalec madežev -​ brez parfuma, 800 ml

  • hipoalergeno
  • brez dišav
  • za barvno in belo perilo
€ 7,49 (€ 9,36 / l)

Dostava do 2. oktober

Mehčalec za otroško perilo - Sweet Lullaby

ATTITUDE Mehčalec za otroško perilo -​ Sweet Lullaby, 1 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • učinkovito pri temp. od 15 °C
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Detergent za pomivanje posode - brez dišav

ATTITUDE Baby Detergent za pomivanje posode -​ brez dišav, 700 ml

  • hipoalergeno
  • za stekleničke in dude
  • brez dišav
€ 4,89 (€ 6,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les, 1,04 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • veganski izdelek
€ 5,29 (€ 5,09 / l)

Dostava do 2. oktober

Osvežilec zraka z zeleno jabolko in baziliko

ATTITUDE Osvežilec zraka z zeleno jabolko in baziliko, 227 g

  • z rastlinskimi izvlečki
  • traja do 6 tednov
  • intenzivnost je mogoče regulirati
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

  • hipoalergeno
  • proizvedeno na okolju prijazen način
  • brez testiranja na živalih in 100% vegansko
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Univerzalno čistilo za površine - citrus zest

ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine -​ citrus zest, 800 ml

  • hipoalergeno
  • biološko razgradljivo
  • z eteričnimi olji
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv - tekoč detergent za perilo Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ tekoč detergent za perilo Baby, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • za vse temperature pranja
  • idealno za občutljivo otroško kožo
€ 16,29 (€ 16,29 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine, 800 ml

  • CO2 nevtralno
  • biološko razgradljivo
  • enostavna uporaba
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške, 1 l

  • pomirjujoča dišava
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby, 1,04 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijetna dišava
  • biorazgradljivo
€ 13,19 (€ 12,68 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo, 800 ml

  • brez konzervansov
  • iz rastlinskih in mineralnih sestavin
  • brez vonja in hipoalergeno
€ 6,59 (€ 8,24 / l)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijeten vonj
  • CO2 nevtralno
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec - Mountain

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec -​ Mountain, 1,05 l

  • brez optičnih belil
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami, 2 l

  • hipoalergeno
  • brez encimov
  • na rastlinski osnovi
€ 20,99 (€ 10,50 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv - detergent za pomivanje posode Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ detergent za pomivanje posode Baby, 700 ml

  • brez dišav
  • s formulo, ki topi maščobo
  • idealno za dude, stekleničke itd.
€ 6,59 (€ 9,41 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • bogata vsebnost antioksidantov
€ 17,19 (€ 36,34 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine, 800 ml

  • biološko razgradljivo
  • na rastlinski osnovi
  • brez amonijaka
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoče sredstvo za pomivanje posode - divje vrtnice

ATTITUDE Tekoče sredstvo za pomivanje posode -​ divje vrtnice, 700 ml

  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
  • vegansko
€ 4,79 (€ 6,84 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • nežna nega
  • hipoalergen
€ 12,19 (€ 25,77 / l)

Dostava do 2. oktober