Aptamil - visokokakovostna hrana za dojenčke in otroke

Začetne in nadaljevalne formule

Aptamil vas in vašega otroka spremlja z začetno formulo za dojenčke in nadaljevalnim mlekom.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Highlights
Filter

Aptamil: 19 izdelkov

Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE

Aptamil Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • recept brez palmovega olja
  • laktoza kot ogljikov hidrat
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • hranite po potrebi
  • v primeru družinskih alergij
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-​ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje, 200 ml

  • od 6. meseca
  • mešanica, pripravljena za pitje
  • ne zahteva ogrevanja
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • hidrolizirane beljakovine
  • z DHA in ARA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT, 800 g

  • od rojstva
  • poseben recept
  • vsebuje manj laktoze
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Care 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Care 2, 800 g

  • po 6. mesecu starosti
  • s starosti primernim profilom hranil
  • pomembne Omega 3 in 6
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • patentirana formula
  • z oligosaharidi človeškega mleka
€ 33,99 (€ 42,49 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, Za lahko noč

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, Za lahko noč, 400 g

  • po 6 mesecih
  • z riževimi kosmiči
  • kremasto in nasitno
€ 11,99 (€ 29,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka CARE PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka CARE PRE, 800 g

  • od rojstva
  • SYNEO - Bifido bakterije B.Breve
  • vsebuje DHA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna mlečna formula na osnovi kravjega mleka proti refluksu – popolna prehrana

Aptamil Začetna mlečna formula na osnovi kravjega mleka proti refluksu – popolna prehrana, 800 g

  • od rojstva
  • proti pretiranemu riganju
  • z naravnim sredstvom za nabrekanje
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE, pripravljena za pitje

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE, pripravljena za pitje, 200 ml

  • od rojstva dalje
  • pripravljeno za pitje
  • praktično na poti
€ 2,39 (€ 11,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE – pripravljena za uporabo

Aptamil Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE – pripravljena za uporabo, 180 ml

  • od rojstva
  • primerno za dodatno hranjenje
  • z dragocenimi vitamini
€ 2,49 (€ 13,83 / l)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 1

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 1, 800 g

  • od rojstva dalje
  • tudi kot posamezno živilo
  • z visokokakovostno mlečno maščobo
€ 35,99 (€ 44,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE MULTIPACK

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE MULTIPACK, 800 ml

  • od rojstva
  • 4 x 200 ml plastenke
  • mešanica, pripravljena za pitje
€ 6,99 (€ 8,74 / l)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • brez palmovega olja in škroba
  • idealno za čas dopolnilne prehrane
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 13. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA 1

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA 1, 800 g

  • od rojstva
  • hidrolizirane beljakovine
  • enostavno doziranje
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 13. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 3

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PRONUTRA 3, 800 g

  • od 10. meseca
  • brez palmovega olja in škroba
  • idealno v obdobju dopolnilnega hranjenja
€ 23,49 (€ 29,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance PRE, 800 g

  • od rojstva dalje
  • inovativna formula
  • tudi za dodatno hranjenje
€ 34,99 (€ 43,74 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra 1

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra 1, 800 g

  • od rojstva
  • recept brez palmovega olja
  • samo laktoza kot ogljikov hidrat
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Trenutno ni na zalogi