ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

Čudovit sijaj in varne, naravne sestavine

Novosti!

€ 12,19

(€ 25,77 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 473 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • nežna nega
  • hipoalergen

Pogosto naročeno skupaj z ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml € 12,19 (€ 25,77 / l)
ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml € 17,19 (€ 114,60 / l)
Skupna cena: € 29,38
Opis

Med nosečnostjo je pomembno najti izdelek za nego, ki vsebuje varne sestavine. Šampon Super Leaves Maternity je bil posebej razvit za to obdobje. Nežno očisti lase, je hipoalergen in varen tako za mamo kot za otroka.

PAO: 12 mesecev

Št. izd.: XBO-AT-11011
Vsebina: 473 ml
EAN: 626232110111
Št.-Proizvajalca: 11011
Blagovna znamka: ATTITUDE
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, varno v nosečnosti
Tip las: za vsak tip las
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauryl Hydroxysultaine, Citric Acid, Inulin, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Panthenol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. parfum
Pravne informacije
Proizvajalec: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francija, info@attitudeliving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder