Beauty Baby - vse, kar potrebujete za svojega otroka

Zanesljivi pripomočki za vsakdanje življenje z otrokom

Inovativni izdelki za dojenčke znamke Beauty Baby izpolnjujejo najvišje standarde kakovosti in bodo zanesljivo spremljali vas ter vašega otroka pri vseh vsakodnevnih izzivih že od prvih dni dalje.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Beauty Baby: 1 - 30 od 115 izdelkov

Beauty Baby Zaščitni oljno-losjonski robčki

Beauty Baby Zaščitni oljno-​losjonski robčki, 85 kos.

  • ponovno namastijo kožo
  • za obraz, roke in plenični predel
  • z repičnim oljem in izvlečkom rožmarina
€ 2,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem

Beauty Baby Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem, 100 g

  • primerno tudi za odrasle
  • z naravnim avokadovim oljem
  • negovalno
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy, 750 ml

  • od nosečnosti naprej
  • z železom, folno kislino in drugimi vitamini
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 2,65 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio riž v paradižnikovi omaki z zelenjavo in lososom

Beauty Baby Bio riž v paradižnikovi omaki z zelenjavo in lososom, 250 g

  • od 12. meseca starosti
  • s finimi koščki
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio zelenjavni riž z mangom in piščancem

Beauty Baby Bio zelenjavni riž z mangom in piščancem, 250 g

  • od 12. meseca starosti
  • blago doživetje okusa
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio korenček s krompirjem in lososom

Beauty Baby Bio korenček s krompirjem in lososom, 190 g

  • od 5. meseca starosti
  • fino pasirano
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio paradižnikova in riževa mešanica s puranom

Beauty Baby Bio paradižnikova in riževa mešanica s puranom, 220 g

  • od 8. meseca starosti
  • s finimi koščki
  • brez glutena
€ 1,99 (€ 9,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio buča z rižem in piščancem

Beauty Baby Bio buča z rižem in piščancem, 220 g

  • od 8. meseca starosti
  • okusno in nasitno
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 9,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio krompir in zelenjava z govedino

Beauty Baby Bio krompir in zelenjava z govedino, 220 g

  • od 8. meseca starosti
  • s finimi koščki
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 9,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio zelenjava s testeninami in piščancem

Beauty Baby Bio zelenjava s testeninami in piščancem, 220 g

  • od 8. meseca starosti
  • s finimi koščki
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 9,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio polžki s šunko v paradižnikovi omaki

Beauty Baby Bio polžki s šunko v paradižnikovi omaki, 250 g

  • od 12. meseca starosti
  • s finimi koščki
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio zelenjava, krompir in govedina

Beauty Baby Bio zelenjava, krompir in govedina, 250 g

  • od 12. meseca starosti
  • podpira učenje žvečenja
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio špageti Bolognese, fino pasirani

Beauty Baby Bio špageti Bolognese, fino pasirani, 190 g

  • od 5. meseca starosti
  • skrbno pripravljeno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio buča s kuskusom in govedino

Beauty Baby Bio buča s kuskusom in govedino, 190 g

  • od 5. meseca starosti
  • skrbno predelano
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Bio zelenjava, riž in piščanec

Beauty Baby Bio zelenjava, riž in piščanec, 190 g

  • od 5. meseca starosti
  • fino pasirano
  • brez dodane soli
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Premium Dry Pants velikost 8 XXXL 19+ kg

Beauty Baby Premium Dry Pants velikost 8 XXXL 19+ kg, 16 kos.

  • zanesljiva zaščita pred iztekanjem
  • bliskovito vpijanje tekočine
  • s suhim slojem DeepSleep
€ 5,99 (€ 0,37 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Infrardeči čelni termometer 2v1

Beauty Baby Infrardeči čelni termometer 2v1

  • meri telesno temperaturo in temperaturo predmetov
  • integriran alarm za povišano temperaturo
  • vključno z baterijami
€ 14,99

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Premium Dry Pants

Beauty Baby Premium Dry Pants, 6 (18 kos.)

  • zračne
  • do 12 h zaščita pred iztekanjem
  • bliskovito vpijanje tekočine
€ 6,19 (€ 0,34 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Otroško jojobino olje

Beauty Baby Otroško jojobino olje, 200 ml

  • za nego in masažo
  • tudi pri temencih
  • brez dišav
€ 4,99 (€ 24,95 / l)

Dostava do 13. oktober

Premium Dry Pants, velikost 7 XXL, 17+ kg

Beauty Baby Premium Dry Pants, velikost 7 XXL, 17+ kg, 18 kos.

  • optimalna zaščita pred iztekanjem
  • prijetno suh občutek na koži
  • brez dišav
€ 6,29 (€ 0,35 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Premium Dry Pants, velikost 5 Junior JUMBO, 12-17 kg

Beauty Baby Premium Dry Pants, velikost 5 Junior JUMBO, 12-​17 kg, 40 kos.

  • do 12 h zaščita pred iztekanjem
  • prijetno suh občutek na koži
  • brez dišav
€ 11,99 (€ 0,30 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Otroško olje za masažo trebuščka

Beauty Baby Otroško olje za masažo trebuščka, 30 ml

  • 100 % naravna olja
  • prijeten vonj
  • brez mikroplastike
€ 3,99 (€ 133,00 / l)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Lončki za sestavljanje in igro

Beauty Baby Lončki za sestavljanje in igro

  • od 3 mesecev dalje
  • spodbuja čute in motoriko
  • brez PVC-ja in BPA
€ 2,99

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Vlažilni robčki sensitive

Beauty Baby Vlažilni robčki sensitive, 170 kos.

  • z aloe vero in alantoinom
  • iz povsem naravnih vlaken
  • brez dišav
€ 2,99 (€ 0,02 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Hlačne pleničke za lahko noč

Beauty Baby Hlačne pleničke za lahko noč, L (10 kos.)

  • 12 h zaščita pred iztekanjem
  • udobje Flash Dry
  • zračne
€ 6,39 (€ 0,64 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Robčki za obraz in roke Sensitive

Beauty Baby Robčki za obraz in roke Sensitive, 25 kos.

  • idealni za občutljivo kožo
  • z aloe vero in alantoinom
  • naraven material robčkov
€ 0,89 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Bio olje za uvajanje goste hrane

Beauty Baby Bio olje za uvajanje goste hrane, 250 ml

  • od 4. meseca starosti
  • 100 % rafinirano ekološko repično olje
  • brez glutena
€ 2,99 (€ 11,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Otroško mandljevo olje

Beauty Baby Otroško mandljevo olje, 200 ml

  • vsestranska uporaba
  • 100 % naravna olja
  • brez dišav
€ 4,99 (€ 24,95 / l)

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Verižica za dudo Srček

Beauty Baby Verižica za dudo Srček, naravna/jagodičeva/bela

  • varuje dudo
  • prikupen dizajn s srčkom
  • enostavna pritrditev s sponko
€ 5,99

Dostava do 13. oktober

Beauty Baby Bio banana in jabolko s prepečencem

Beauty Baby Bio banana in jabolko s prepečencem, 190 g

  • od 6. meseca starosti
  • blago sadno
  • brez dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 5,21 / kg)

Dostava do 13. oktober