Beauty Baby Bio blag jabolčni sok 100 %, 500 ml

Sadna potešitev žeje za najmlajše

€ 1,99

(€ 3,98 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 5. meseca starosti
  • blag okus
  • brez konzervansov

Pogosto naročeno skupaj z Beauty Baby Bio korenček s krompirjem in lososom, 190 g

Beauty Baby Bio blag jabolčni sok 100 %, 500 ml € 1,99 (€ 3,98 / l)
Beauty Baby Bio korenček s krompirjem in lososom, 190 g € 1,99 (€ 10,47 / kg)
Skupna cena: € 3,98
Opis

Ta 100 % čisti jabolčni sok je s svojim blagim okusom primeren že za dojenčke od 5. meseca starosti in ponuja sadno osvežitev za najmlajše, tako čist ali pa razredčen z vodo.

  • od 5. meseca starosti
  • 100 % naraven sok iz nizko kislinskih ekoloških jabolk
  • prijetno blag okus
  • okusen čist ali z vodo
  • brez glutena
  • vegansko
  • proizvedeno v Nemčiji
Št. izd.: XPI-MM-MU2097781-NEU
Vsebina: 500 ml
EAN: 5999576151252
Št.-Proizvajalca: MU2097781 NEU
Blagovna znamka: Beauty Baby
Značilnosti izdelka: brez arom, brez barvil, brez konzervansov, brez dodanega sladkorja, brez glutena, vegansko
Certifikati in pečati odobritve: EU Bio-Siegel
Navodila za shranjevanje: po odprtju hraniti v hladilniku in porabiti v nekaj dneh, hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

100 % Jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka[1], vitamin C

  1. z nizko vsebnostjo kisline / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 197 / 47 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 11 g
  od tega sladkor 11 g
beljakovine <0,5 g
Sol 0,03 g

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Beauty Baby Bio blag jabolčni sok 100 %

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder