Beba - otroška hrana Nestlé za dojenčke in malčke

Prava izbira za vsako fazo razvoja

Beba je uveljavljena znamka podjetja Nestlé, specializirana za razvoj otroške hrane. Že več kot 50 let podjetje raziskuje in optimizira vsebnost beljakovin v otroški hrani ter pri razvoju izdelkov združuje znanstvena dognanja. Izdelki med drugim vsebujejo HMO (oligosaharide materinega mleka), kot je 2'-FL, in so brez palmovega olja.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka
Filter

Beba: 13 izdelkov

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+, 800 g

  • po 12, mesecu
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek, 800 g

  • od 1. leta starosti
  • edinstven HMO kompleks*
  • hidrolizirane beljakovine
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+, 800 g

  • od 2. leta starosti
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba SINLAC posebna kaša

Beba SINLAC posebna kaša, 250 g

  • od 7. meseca
  • brez dodanega sladkorja*
  • beljakovinski izvleček iz kalčkov rožičev
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba PRE začetna formula za dojenčke

Beba PRE začetna formula za dojenčke, 800 g

  • od rojstva
  • na osnovi kravjega mleka
  • brez rastlinskih olj in palmovega olja
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba supreme 2 nadaljevalna formula

Beba supreme 2 nadaljevalna formula, 800 g

  • od 7. meseca starosti
  • samo laktoza iz vira ogljikovih hidratov
  • brez škroba ali palmovega olja
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba supreme PRE začetna formula za dojenčke

Beba supreme PRE začetna formula za dojenčke, 800 g

  • od rojstva
  • recept na osnovi vrhunskega kravjega mleka
  • laktoza kot vir ogljikovih hidratov
€ 34,99 (€ 43,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

expert HA PRE začetna formula za dojenčke

Beba expert HA PRE začetna formula za dojenčke, 550 g

  • primerno od rojstva
  • kot samostojna hrana in kot prehransko dopolnilo
  • s hidroliziranimi beljakovinami
€ 19,99 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba expert HA 2 nadaljevalna formula

Beba expert HA 2 nadaljevalna formula, 550 g

  • od 7. meseca starosti
  • vitamini A, C, D in kalcij
  • brez palmovega olja
€ 19,99 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba Expert Comfort+ posebna hrana

Beba Expert Comfort+ posebna hrana, 500 g

  • od rojstva
  • nežno razgrajene beljakovine
  • vsebuje mlečnokislinske kulture
€ 17,99 (€ 35,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba 3 Nadaljevalna formula

Beba 3 Nadaljevalna formula, 800 g

  • od 10. meseca
  • s 5-HMO kompleksom – navdihnjen z materinim mlekom
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba 1 začetna formula za dojenčke

Beba 1 začetna formula za dojenčke, 800 g

  • od rojstva
  • na osnovi kravjega mleka
  • laktoza kot edini vir ogljikovih hidratov
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 9. oktober

Beba 2 nadaljevalna formula

Beba 2 nadaljevalna formula, 800 g

  • od 7. meseca
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
  • s kalcijem in vitamini A, C in D
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 9. oktober