Burt's Bees Baby Bee pena za kopanje, 350 ml

Nežna pena za kopanje dojenčkov brez solz.

€ 15,49

(€ 44,26 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 350 ml

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • rastlinski kompleks učinkovin
  • vlažilni učinek
  • z dodatkom vanilije

Pogosto naročeno skupaj z Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml

Burt's Bees Baby Bee pena za kopanje, 350 ml € 15,49 (€ 44,26 / l)
Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml € 15,99 (€ 108,19 / l)
Skupna cena: € 31,48
Opis

98.03 % naravno!

Tako postane kopanje užitek na naravni način! Zavite dojenčka v peno za kopanje s formulo brez solz in brez SLS-a (natrijev lauril sulfat).

Učinek umivanja na naravni, rastlinski osnovi z negovalnimi proteini soje brez draženja kože. Rastlinski glicerin podari vlago, medtem ko izvleček vanilije pomiri občutljivo dojenčkovo kožo.

Navodila za uporabo:

Dodajte 3-4 pokrovčke tekočine neposredno v toplo kopel.

Št. izd.: XEC-BEES-5200/02
Vsebina: 350 ml
EAN: 792850336414
Št.-Proizvajalca: 5200/02
Blagovna znamka: Burt's Bees
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, brez SLS, posebej primerno za otroke in dojenčke
Tip kože: za vsak tip kože
Certifikati in pečati odobritve: Leaping Bunny
Konsistenca/odmerna oblika: pena
Sestavine (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Coco-Betaine, Lauryl Glucoside, Isoamyl Laurate, Sucrose Laurate, Glycerin, Parfum[1], Betaine, Potassium Cocoyl Hydrolyzed Soy Protein, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Xanthan Gum, Citricacid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Phenoxyethanol, Limonene

  1. naravna dišavna kompozicija
Pravne informacije
Proizvajalec: Burt’s Bees, Inc., 210 West Pettigrew Street, 27701, Durham, North Carolina, Združene države Amerike, www.burtsbees.com
Uvoznik kot odgovorna oseba EU: VILLAGE COSMETICS GmbH & Co. KG, Terlaner Straße 12, 86165, Augsburg, Nemčija, info@village-cosmetics.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Burt's Bees Baby Bee pena za kopanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder