elmex® - izdelki za otroško ustno higieno

Zobne paste, ščetke, ustne vode in še veliko več za učenje najmlajših o pravilnem umivanju zob

Znamka elmex® ponuja izdelke, ki so posebej zasnovani za otroke, enostavni za uporabo in spremenijo umivanje zob v zabavo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Material Značilnosti izdelka Konsistenca/odmerna oblika Vsebnost fluorida
Filter

elmex®: 4 izdelki

elmex Anti-Caries otroška pasta za zobe

elmex Anti-​Caries otroška pasta za zobe, 50 ml

  • z aminfluoridom
  • krepi zobe
  • mineralizira sklenino
€ 4,79 (€ 95,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Otroška zobna ščetka Soft - dvojno pakiranje

elmex Otroška zobna ščetka Soft -​ dvojno pakiranje, 2 kos.

  • majhna glava krtače
  • ergonomski ročaj
  • s pripomočkom za doziranje zobne paste
€ 7,19 (€ 3,60 / kos.)

Dostava do 2. oktober

elmex Junior zobna pasta

elmex Junior zobna pasta, 75 ml

  • z amin fluoridom
  • učinkovita zaščita pred kariesom
  • za otroke od 6-12 let
€ 5,39 (€ 71,87 / l)

Dostava do 2. oktober

elmex Junior ustna vodica

elmex Junior ustna vodica, 400 ml

  • za otroke od 6-12 let
  • tudi za nosilce zobnega aparata
  • ščiti z amin fluoridom
€ 7,19 (€ 17,98 / l)

Dostava do 2. oktober