Freche Freunde Bio sadni čips - mešanica rdečega sadja, 10 g

Proizvedeno z nežnim postopkom

€ 2,79

(€ 279,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 12. meseca
  • liofilizirano sadje
  • idealno tudi kot topping

Pogosto naročeno skupaj z Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

Freche Freunde Bio sadni čips - mešanica rdečega sadja, 10 g € 2,79 (€ 279,00 / kg)
Holle Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g € 1,19 (€ 10,82 / kg)
Skupna cena: € 3,98
Opis

Hrustljavi liofilizirani jagodni čips. Prigrizek, ki ni všeč le otrokom, ampak tudi odraslim, saj je bogat tudi z vitamini. Liofilizirani sadni čips je tudi odličen dodatek k muesliju, jogurtu ali kaši. Preizkusite!

Št. izd.: XPI-MM-523186
Vsebina: 10 g
EAN: 4260618523186
Št.-Proizvajalca: 523186
Blagovna znamka: Freche Freunde
Priporočena starost od (otroška hrana): od 12 mesecev
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez dodanega sladkorja, brez dodatkov, vegansko
Certifikati in pečati odobritve: ekološko certificirano po uredbi ES o ekološki pridelavi, ekološki znak EU / izven EU
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo, po uporabi embalažo ponovno zapreti
Sestavine

50 % Liofilizirane rezine jagod[1], 30 % liofilizirane borovnice[1], 20 % liofilizirane maline[1]

  1. iz ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na 10 g
energijska vrednost 1256 / 300 kj / kcal 126 / 30 kj / kcal
maščobe 3,1 g 0,3 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,2 g 0 g
ogljikovi hidrati 44 g 4,4 g
  od tega sladkor 44 g 4,4 g
vlaknine 22 g 2,2 g
beljakovine 6,5 g 0,7 g
Sol 0 g 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Nemčija, frechefreunde.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Freche Freunde Bio sadni čips - mešanica rdečega sadja