FruchtBar - bio prigrizki in sadna kaša za dojenčke in otroke

Brez dodanih sladkorjev, umetnih arom ali konzervansov

FruchtBar ponuja barvit izbor ekoloških prigrizkov in kašic v vrečkah za stiskanje, primerne za otroke od 6. meseca starosti. Pri proizvodnji se zavestno izogibajo dodanemu sladkorju, umetnim aromam in konzervansom.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

FruchtBar: 25 izdelkov

FruchtBar Bio ploščice - malina, banana in pira

FruchtBar Bio ploščice -​ malina, banana in pira, 4 x 23 g (92 g)

  • starost: 12 mesecev in več
  • naraven sladek okus sadja
  • embalaža, ki jo je mogoče reciklirati
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio baby piškoti - pira in jabolka

FruchtBar Bio baby piškoti -​ pira in jabolka, 100 g

  • od 8. meseca
  • sadnp & blago
  • brez sredstva za vzhajanje
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio sanjski piškoti - pira, jabolko in borovnica

FruchtBar Bio sanjski piškoti -​ pira, jabolko in borovnica, 100 g

  • od 8. meseca
  • 100% naravne sestavine
  • v 5 kreativnih oblikah
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljave preste s koruzo in korenjem

FruchtBar Bio hrustljave preste s koruzo in korenjem, 25 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez glutena
  • brez dodanega sladkorja in soli
€ 1,29 (€ 51,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - lubenica, jagoda, jabolko, hruška, melona in riž

FruchtBar Bio Quetschie -​ lubenica, jagoda, jabolko, hruška, melona in riž, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • osvežilna sadna mešanica
  • riž z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio večzrnate palčke - koruza, pira, banana in jagoda

FruchtBar Bio večzrnate palčke -​ koruza, pira, banana in jagoda, 30 g

  • od 8. meseca
  • koruza, pira, proso & oves
  • s sadno sladkostjo
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio Quetschie - borovnice, banana in riž

FruchtBar Bio Quetschie -​ borovnice, banana in riž, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • nasiten prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio sadni žepki "Pausefreund"

FruchtBar Bio sadni žepki "Pausefreund", Pira, jagoda, jabolko (132 g)

  • od 3. leta starosti
  • 6 ploščic iz pirine moke
  • z mešanico sladkega sadnega pireja
€ 3,79 (€ 28,71 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio hrustljave palčke - koruza in sir

FruchtBar Bio hrustljave palčke -​ koruza in sir, 30 g

  • od 12. meseca
  • blag okus po siru
  • zelo hrustljavo
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio mini domače živali - jabolko, breskev, koruza in riž

FruchtBar Bio mini domače živali -​ jabolko, breskev, koruza in riž, 20 g

  • od 8. meseca
  • brez dodanih sladkorjev in soli
  • naravno brez glutena
€ 1,29 (€ 64,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljavi samorogi - banana, malina, rdeča pesa

FruchtBar Bio hrustljavi samorogi -​ banana, malina, rdeča pesa, 30 g

  • od 12. meseca
  • hrustljav prigrizek iz sladke koruze
  • sadno-sladko
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio mini preste - maslo

FruchtBar Bio mini preste -​ maslo, 90 g

  • od 3 let
  • zračno in hrustljavo
  • brez soli
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio ploščice

FruchtBar Bio ploščice, Jagoda, jabolko, oves (138 g)

  • od 12. meseca
  • sočno in sadno
  • paket 6 kosov
€ 4,69 (€ 33,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljavi levi - sladki krompir, jabolko, kokos in koruza

FruchtBar Bio hrustljavi levi -​ sladki krompir, jabolko, kokos in koruza, 30 g

  • starost: 12 mesecev in več
  • brez dodanega sladkorja ali soli
  • mehko in zračno
€ 1,19 (€ 39,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio ovseni piškoti - jagoda, banana in jabolko

FruchtBar Bio ovseni piškoti -​ jagoda, banana in jabolko, 100 g

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • z dragoceno polnozrnato ovseno moko
€ 2,29 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio slani srčki - pira

FruchtBar Bio slani srčki -​ pira, 90 g

  • od 3 let
  • brez palmove maščobe, brez zrnc grobe soli
  • slasten prigrizek za male in velike
€ 2,59 (€ 28,78 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio ovseni prigrizki "Pausefreund"

FruchtBar Bio ovseni prigrizki "Pausefreund", Malina, jabolko in rdeča pesa (80 g)

  • od 3. leta starosti
  • sladek prigrizek
  • z veliko vlakninami
€ 2,49 (€ 31,13 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio Quetschie - češnja, banana in zdrob

FruchtBar Bio Quetschie -​ češnja, banana in zdrob, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • beljakovinsko bogat zdrob
  • naravni sadni duo
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - malina, borovnica, grozdje, banana, jabolko in oves

FruchtBar Bio Quetschie -​ malina, borovnica, grozdje, banana, jabolko in oves, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • z minerali bogat oves
  • slastno sadje
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Quetschie - jagode, hruške, grozdje, banane in oves

FruchtBar Bio Quetschie -​ jagode, hruške, grozdje, banane in oves, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • polnega okusa
  • pomembna hranila
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio Quetschie - mango, breskev in banana

FruchtBar Bio Quetschie -​ mango, breskev in banana, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • okus tropskega sladkega sadja
  • brez umetnih arom
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio krekerji "Pausefreund" - morski konjički

FruchtBar Bio krekerji "Pausefreund" -​ morski konjički, 90 g

  • od 3. leta starosti
  • zabavno grizljanje
  • brez posipane soli
€ 2,79 (€ 31,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljave kroglice - polnozrnati oves, kakav, grozdje in jabolko

FruchtBar Bio hrustljave kroglice -​ polnozrnati oves, kakav, grozdje in jabolko, 125 g

  • od 12. meseca
  • veganski muesli
  • brez aditivov
€ 2,79 (€ 22,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio Quetschie - oves, jagoda in banana

FruchtBar Bio Quetschie -​ oves, jagoda in banana, 120 g

  • od 6. meseca starosti
  • dragoceni oves
  • s hranili bogat sadni duet
€ 1,59 (€ 13,25 / kg)

Razprodano

FruchtBar Bio Quetschie - jagoda in jabolko

FruchtBar Bio Quetschie -​ jagoda in jabolko, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • čisto sadje
  • z veliko vitamina C
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 13. oktober