FruchtBar - Prigrizki in okusne dobrote

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Prigrizki: 16 izdelkov

FruchtBar Bio ploščice - malina, banana in pira

FruchtBar Bio ploščice -​ malina, banana in pira, 4 x 23 g (92 g)

  • starost: 12 mesecev in več
  • naraven sladek okus sadja
  • embalaža, ki jo je mogoče reciklirati
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio baby piškoti - pira in jabolka

FruchtBar Bio baby piškoti -​ pira in jabolka, 100 g

  • od 8. meseca
  • sadnp & blago
  • brez sredstva za vzhajanje
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio sanjski piškoti - pira, jabolko in borovnica

FruchtBar Bio sanjski piškoti -​ pira, jabolko in borovnica, 100 g

  • od 8. meseca
  • 100% naravne sestavine
  • v 5 kreativnih oblikah
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljave preste s koruzo in korenjem

FruchtBar Bio hrustljave preste s koruzo in korenjem, 25 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez glutena
  • brez dodanega sladkorja in soli
€ 1,29 (€ 51,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio večzrnate palčke - koruza, pira, banana in jagoda

FruchtBar Bio večzrnate palčke -​ koruza, pira, banana in jagoda, 30 g

  • od 8. meseca
  • koruza, pira, proso & oves
  • s sadno sladkostjo
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio sadni žepki "Pausefreund"

FruchtBar Bio sadni žepki "Pausefreund", Pira, jagoda, jabolko (132 g)

  • od 3. leta starosti
  • 6 ploščic iz pirine moke
  • z mešanico sladkega sadnega pireja
€ 3,79 (€ 28,71 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio hrustljave palčke - koruza in sir

FruchtBar Bio hrustljave palčke -​ koruza in sir, 30 g

  • od 12. meseca
  • blag okus po siru
  • zelo hrustljavo
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio mini domače živali - jabolko, breskev, koruza in riž

FruchtBar Bio mini domače živali -​ jabolko, breskev, koruza in riž, 20 g

  • od 8. meseca
  • brez dodanih sladkorjev in soli
  • naravno brez glutena
€ 1,29 (€ 64,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljavi samorogi - banana, malina, rdeča pesa

FruchtBar Bio hrustljavi samorogi -​ banana, malina, rdeča pesa, 30 g

  • od 12. meseca
  • hrustljav prigrizek iz sladke koruze
  • sadno-sladko
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio mini preste - maslo

FruchtBar Bio mini preste -​ maslo, 90 g

  • od 3 let
  • zračno in hrustljavo
  • brez soli
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio ploščice

FruchtBar Bio ploščice, Jagoda, jabolko, oves (138 g)

  • od 12. meseca
  • sočno in sadno
  • paket 6 kosov
€ 4,69 (€ 33,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio hrustljavi levi - sladki krompir, jabolko, kokos in koruza

FruchtBar Bio hrustljavi levi -​ sladki krompir, jabolko, kokos in koruza, 30 g

  • starost: 12 mesecev in več
  • brez dodanega sladkorja ali soli
  • mehko in zračno
€ 1,19 (€ 39,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio ovseni piškoti - jagoda, banana in jabolko

FruchtBar Bio ovseni piškoti -​ jagoda, banana in jabolko, 100 g

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • z dragoceno polnozrnato ovseno moko
€ 2,29 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio slani srčki - pira

FruchtBar Bio slani srčki -​ pira, 90 g

  • od 3 let
  • brez palmove maščobe, brez zrnc grobe soli
  • slasten prigrizek za male in velike
€ 2,59 (€ 28,78 / kg)

Dostava do 2. oktober

FruchtBar Bio ovseni prigrizki "Pausefreund"

FruchtBar Bio ovseni prigrizki "Pausefreund", Malina, jabolko in rdeča pesa (80 g)

  • od 3. leta starosti
  • sladek prigrizek
  • z veliko vlakninami
€ 2,49 (€ 31,13 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio krekerji "Pausefreund" - morski konjički

FruchtBar Bio krekerji "Pausefreund" -​ morski konjički, 90 g

  • od 3. leta starosti
  • zabavno grizljanje
  • brez posipane soli
€ 2,79 (€ 31,00 / kg)

Dostava do 2. oktober