HiPP Bio muesli s 7 žiti - Dobro jutro, 200 g

Veganski recept z vitaminom B1

€ 3,19

(€ 15,95 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 g

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pd 12. meseca
  • brez dodanih arom in sladkorja
  • s kakovostnimi polnozrnatimi žiti

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio otroška ovseno-bananina kaša, 250 g

HiPP Bio muesli s 7 žiti - Dobro jutro, 200 g € 3,19 (€ 15,95 / kg)
Alnatura Bio otroška ovseno-bananina kaša, 250 g € 2,89 (€ 11,56 / kg)
Skupna cena: € 6,08
Opis

S svojimi visokokakovostnimi bio polnozrnatimi žitaricami je ta obrok idealen spremljevalec za dober začetek dneva. Veganski recept ne vsebuje dodanih arom in sladkorja ter je obogaten z vitaminom B1. Primerno za otroke stare 12 mesecev in več.

Priprava:
V skledo dajte cca 6 žlic (35 g) mueslija in dodajte 100 ml mleka. Mešajte z žlico in hranite iz sklede ali pa ponudite, da otrok je sam.

Opombe:

  • Vsak obrok pripravite sveže.
  • Ne segrevajte v mikrovalovni pečici. Obstaja nevarnost opeklin!
  • Odprto vrečko hranite tesno zaprto, na suhem in pri sobni temperaturi. Uporabite v 3-4 tednih.
Št. izd.: XPI-MM-3533-02
Vsebina: 200 g
EAN: 4062300294585
Št.-Proizvajalca: 3533-02
Blagovna znamka: HiPP
Priporočena starost od (otroška hrana): od 12 mesecev
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez umetnih arom, brez dodanega sladkorja, vegansko, vegetarijansko
Certifikati in pečati odobritve: Bio Siegel, ekološki znak EU / izven EU
Navodila za shranjevanje: hraniti pri sobni temperaturi, hraniti na suhem
Sestavine

36 % Polnozrnati ovseni kosmiči[1], 36 % Polnozrnati kosmiči[1], 10 % Polnozrnata moka[1], 5 % bananini kosmiči[1], 4 % pšenična moka[1], 2,3 % polnozrnata ječmenova moka[1], 2 % Polnozrnata ovsena moka[1], 1,8 % koruzna moka[1], 0,9 % Polnozrnata pira[1], 0,9 % polnozrnata ržena moka[1], 0,7 % Prosena polnozrnata moka[1], vitamin B1 (tiamin)

  1. Iz ekološke pridelave.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na pripravljeno porcijo[1]
energijska vrednost 1537 / 367 kj / kcal 816 / 195 kj / kcal
maščobe 3,6 g 4,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,8 g 2,5 g
ogljikovi hidrati 70,1 g 29,2 g
  od tega sladkor[2] 4,2 g 6,2 g
vlaknine 9,5 g 3,3 g
beljakovine 10,8 g 7,1 g
Sol[3] <0,05 g 0,13 g
natrij <0,02 g 0,05 g
vitamin B1 1 mg 0,39 mg
  1. 35 g müslija + 100 ml polnomastnega mleka (3,5 % maščobe)
  2. naravna vsebnost sladkorja iz sestavin
  3. izračunano iz naravne vsebnosti sestavin
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Nemčija, www.hipp.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HiPP Bio muesli s 7 žiti - Dobro jutro