Weleda - naravna kozmetika za vso družino

Idealno v času nosečnosti ter za nego dojenčkov in mamic

Znamka Weleda ponuja nežne formule za nosečnice, doječe matere in dojenčke, z naravnimi sestavinami iz nadzorovane ekološke pridelave.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Weleda: 29 izdelkov

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Junior zobna pasta v gelu

Weleda Junior zobna pasta v gelu, 50 ml

  • od 6 let
  • s 1450 ppm fluorida
  • učinkovito čiščenje in zaščita
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • optimalna nega na področju plenic
  • nežno neguje
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem

Weleda Gel za prhanje in šampon z ognjičem, 200 ml

  • ščiti pred izsušitvijo
  • formula brez mila
  • ne draži oči
€ 8,29 (€ 41,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Negovalno olje z ognjičem - brez dišav

Weleda Negovalno olje z ognjičem -​ brez dišav, 200 ml

  • ščiti kožo
  • primerno za masažo dojenčkov
  • prijetna toplota
€ 11,29 (€ 56,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Darilni set za nego dojenčkov

Weleda Darilni set za nego dojenčkov

  • 1x Negovalno olje z ognjičem - brez dišav, 200ml
  • 1x Ognjičeva krema za zaščito ran brez dišav, 75ml
  • 1x Čarobni balzam iz ognjiča, 25g
€ 24,99

Dostava do 5. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Negovalno mleko z ognjičem

Weleda Negovalno mleko z ognjičem, 200 ml

  • za prožnost
  • pomirja
  • varuje občutljivo kožo odraslih
€ 9,28 € 11,69 (€ 46,40 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter, 30 ml

  • optimalen za nežno kožo obraza
  • z zaščitnim čebeljim voskom
  • pusti koži dihati
€ 5,96 € 7,49 (€ 198,67 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Otroški gel za zobe

Weleda Otroški gel za zobe, 50 ml

  • formula prilagojena otrokom
  • ne obremenjuje organizma
  • za temeljito in nežno čiščenje zob
€ 4,59 (€ 91,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Rastlinsko milo z ognjičem

Weleda Rastlinsko milo z ognjičem, 100 g

  • za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • posebej nežno čiščenje
  • primerno tudi za občutljivo kožo odraslih
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Bio čaj za dojenje

Weleda Bio čaj za dojenje, 40 g

  • izvrstna mešanica
  • podpira izdelavo mleka
  • uravnoteži ter harmonizira
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Osvežilni gel za lahke noge

Weleda Osvežilni gel za lahke noge, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • za sprostitev po naporu
  • poživljajoče in hranljivo
€ 12,99 (€ 64,95 / l)

Dostava do 5. oktober

baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko

Weleda baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko, 200 ml

  • dišava sivke in nerolija
  • izjemno blaga Oil-to-Milk formula
  • ne draži oči
€ 7,99 (€ 39,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Olje za dojenčkov trebušček

Weleda Olje za dojenčkov trebušček, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • izredno nežna nega
  • z majoramom, kamilico in kardamomom
€ 11,89 (€ 237,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za roke Skin Food

Weleda Krema za roke Skin Food, 10 ml

  • naravna bazična nega
  • deluje pomirjevalno
  • že več kot 85 let klasika v skupini Weleda
€ 1,99 (€ 199,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za obraz z ognjičem brez dišav

Weleda Krema za obraz z ognjičem brez dišav, 50 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • vlaži kožo
  • zaščitne lastnosti
€ 5,99 (€ 119,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Ognjičeva krema za zaščito ran brez dišav

Weleda Ognjičeva krema za zaščito ran brez dišav, 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • idealna krema za območje plenic
  • nežno neguje in obnavlja
€ 6,49 (€ 86,53 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Čarobni balzam iz ognjiča

Weleda Čarobni balzam iz ognjiča, 25 g

  • za vse tipe kože
  • brez vonja
  • za telo in obraz
€ 8,99 (€ 359,60 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Nosečniško maslo za telo

Weleda Nosečniško maslo za telo, 150 ml

  • za normalen tip kože
  • preprečuje nastanek strij
  • subtilen cvetlični vonj
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Masažno olje za presredek

Weleda Masažno olje za presredek, 50 ml

  • ciljno zmehča presredek
  • za masažo, ki krepi prekrvavitev
  • izboljša prožnost kožnega tkiva
€ 14,09 (€ 281,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • svežina in lahkotnost
  • neguje obremenjene noge
€ 26,99 (€ 134,95 / l)

Dostava do 5. oktober

baby kopel za hladno mesece z bio ognjičem in timijanom

Weleda baby kopel za hladno mesece z bio ognjičem in timijanom, 75 ml

  • izjemno blaga formula
  • ne draži oči
  • idealno od 3. meseca starosti dalje
€ 5,99 (€ 79,87 / l)

Dostava do 5. oktober

KIDS 2in1 gel za tuširanje in šampon osvežilna limeta

Weleda KIDS 2in1 gel za tuširanje in šampon osvežilna limeta, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • posebej blag do kože
  • z rastlinskimi površinsko aktivnimi snovmi
€ 6,09 (€ 40,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda baby MED 3v1 krema za zaščito ran

Weleda baby MED 3v1 krema za zaščito ran, 50 ml

  • za zelo občutljivo kožo in kožo z atopijskim dermatitisom
  • brez parfumov in alkohola
  • od prvega dne dalje
€ 8,49 (€ 169,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Skin Food Body Lotion

Weleda Skin Food Body Lotion, 20 ml

  • za suho in zelo suho kožo
  • intenzivno hranljivo
  • vlaži
€ 2,09 (€ 104,50 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za obraz z ognjičem

Weleda Krema za obraz z ognjičem, 50 ml

  • lahka in nežna
  • primerna tudi za občutljivo kožo odraslih
  • z dragocenimi negovalnimi sestavinami
€ 7,49 (€ 149,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Negovalna krema z ognjičem za telo in obraz

Weleda Negovalna krema z ognjičem za telo in obraz, 75 ml

  • za vsakodnevno nego
  • za suhe predele kože
  • varuje predel plenic
€ 7,49 (€ 99,87 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Zobna pasta v gelu za otroke

Weleda Zobna pasta v gelu za otroke, 50 ml

  • od 0 do 6 let
  • s 1000 ppm fluorida
  • nežno in globinsko čiščenje
€ 4,49 (€ 89,80 / l)

Trenutno ni na zalogi