Humana - visokokakovostna otroška hrana

Zaupajte več kot 70 letom izkušenj in izberite le najboljše

Humana je uveljavljena blagovna znamka otroške hrane z več kot 70-letnimi izkušnjami. Združuje znanstveno znanje z naravnimi sestavinami, da bi staršem po vsem svetu ponudila visokokakovostne izdelke.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Highlights
Filter

Humana: 8 izdelkov

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 750 g

  • od rojstva
  • samo laktoza
  • vsebuje DHA
€ 15,49 (€ 20,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 3 (s 5 HMO)

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 3 (s 5 HMO), 750 g

  • od 10. meseca
  • z GOS, ARA, DHA & jodom
  • vitamin C & vitamin D
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert, 600 g

  • od rojstva
  • na osnovi sojinih beljakovin
  • skrbno formulirano
€ 14,99 (€ 24,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Humana Piùlatte

Humana Piùlatte, 77 g

  • za doječe matere
  • vitamini in rastlinske sestavine
  • Lacta-Plus kompleks
€ 24,99 (€ 324,55 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 1+

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 1+, 650 g

  • od 1. leta starosti
  • z jodom, železom in cinkom
  • starosti primerna vsebnost beljakovin
€ 11,49 (€ 17,68 / kg)

Dostava do 13. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre, 750 g

  • od rojstva
  • samo laktoza
  • vsebuje DHA
€ 15,49 (€ 20,65 / kg)

Dostava do 13. oktober