I PROVENZALI - kozmetika za mamice in otroke

Najboljše iz Italije za vso družino

Znamka I PROVENZALI je italijanska znamka z več kot 50-letnimi izkušnjami pri ustvarjanju naravnih in ekoloških kozmetičnih izdelkov. Z linijo, razvito posebej za občutljivo kožo najmlajših, ustvarja nežno kozmetiko z naravnimi sestavinami, ki je idealna tako za mamice kot za otroke.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve
Filter

I PROVENZALI: 3 izdelki

I Provenzali Aloe dermogel

I Provenzali Aloe dermogel, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • osvežujoč učinek
  • se hitro vpije
€ 8,49 (€ 56,60 / l)

Dostava do 2. oktober

I Provenzali Baby masažno olje

I Provenzali Baby masažno olje, 150 ml

  • vlažilne lastnosti
  • zagotavlja prožnost
  • primerno tudi za nego temenc
€ 6,49 (€ 43,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby nežen čistilni losjon

I Provenzali Baby nežen čistilni losjon, 200 ml

  • za roke, telo in predel plenic
  • podpira naravno zaščitno pregrado
  • posebej nežen do kože
€ 4,79 (€ 23,95 / l)

Dostava do 2. oktober