Negovalni dodatki za kopel

Spremenite čas kopanja v sproščujočo in veselo izkušnjo!

Dodatki za otroško kopel, zasnovani z namenom, da naredijo kopanje bolj prijetno in nežno. Formule, primerne tudi za občutljivo kožo, poskrbijo, da je čas kopanja poln udobja in dobrega počutja. Idealni za vsakodnevno uporabo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Dodatki za kopel: 1 - 30 od 38 izdelkov

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog"

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog", 40 ml

  • z mandljevimi proteini, ki negujejo kožo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj po jagodah
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles, 300 ml

  • prijeten vonj
  • brez sulfatov
  • nežna do kože
€ 10,99 (€ 36,63 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija"

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija", 40 ml

  • z negovalno formulo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj češnje
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

GIVING LOVE TO Kopalna bomba "World Savers Gang"

GIVING LOVE TO Kopalna bomba "World Savers Gang", 170 g

  • nežen vonj pomaranče
  • z negovalnim mandljevim oljem
  • vključuje originalno zbirateljsko figurico
€ 4,99 (€ 29,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka"

Kneipp Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka", 85 g

  • neguje občutljivo otroško kožo
  • z oljem grozdnih pečk in avokada
  • peneče, barvno in dišeče
€ 3,09 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje", 750 g

  • idealno za otroke, stare 3 leta in več
  • naravna eterična olja
  • z oljem evkaliptusa in poprove mete
€ 9,79 (€ 13,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica"

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica", 40 ml

  • za otroke, stare 2 leti in več
  • vodo obarva modro
  • svež vonj
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Naturkind peneča kopel "Policijska sirena"

Kneipp Naturkind peneča kopel "Policijska sirena", 40 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • čudovita pena
  • naraven vonj borovnic
€ 0,79 (€ 19,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

tetesept® Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • sadni vonj limete
  • kopalna bombica z dinozaverskim presenečenjem
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje", 100 ml

  • od 3. meseca naprej
  • blaga formula
  • s bio timijanom in bio mirto
€ 5,99 (€ 59,90 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela"

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela", 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • saden vonj
  • vodo obarva rožnato
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč"

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč", 40 ml

  • z negovalno aloe vero
  • z vijoličnim jedilnim barvilom
  • nežen vonj sivke
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • z nežnim vonjem po zeliščih
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • s sadno-cvetličnim vonjem
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange

Planet Kid Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • z vonjem sivke
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Naturkind peneča kopel s prasketajoča peno

Kneipp Naturkind peneča kopel s prasketajoča peno, 40 ml

  • za otroke stare 3 leta in več
  • z vonjem maline
  • dolgo obstojna pena
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids set za kopanje "Raj samorogov"

tetesept® Kids set za kopanje "Raj samorogov", 300 g

  • 2 x peneča kopel
  • 1 x 2 v 1 gel za prhanje in šampon
€ 9,09 (€ 30,30 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids kopalna bombica "Nogometna mrzlica"

tetesept® Kids kopalna bombica "Nogometna mrzlica"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • vodo obarva modro
  • z eno od 5 žogic Flummis
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "T-Rex-World"

tetesept® Kids peneča kopel "T-​Rex-​World", 40 ml

  • z aloe vero
  • z zelenim barvilom za živila
  • saden vonj jabolka
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Komandir Hov-hov"

tetesept® Kids peneča kopel "Komandir Hov-​hov", 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • vodo obarva oranžno
  • neguje s kakavovim maslom
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Monster Party "

tetesept® Kids peneča kopel "Monster Party ", 45 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • z oranžnim barvilom za živila
  • blaga formula
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Uoga Uoga Bath Foam LILU

Uoga Uoga Bath Foam LILU, 250 ml

  • za občutljivo kožo
  • z odličnimi lepilnimi nalepkami
  • blaga formulacija s subtilnim vonjem
€ 15,09 (€ 60,36 / l)

Dostava do 2. oktober

Tinti Čarobna kopel

Tinti Čarobna kopel

  • pakiranje 3 kroglic: rdeča, rumena in modra
  • vonj po jagodi
  • dermatološko potrjena združljivost s kožo
€ 6,49

Dostava do 2. oktober

Glibbi Slime

Glibbi Slime

  • spremeni vodo v sluz
  • zelena barva
  • brez umetnih dišav in dražilnih snovi
€ 5,99

Dostava do 2. oktober

Sylveco For Kids peneča kopel

Sylveco For Kids peneča kopel, 500 ml

  • od 3 let naprej
  • nežna mehka pena
  • prepreči iritacije
€ 8,09 (€ 16,18 / l)

Dostava do 2. oktober

Glibbi Blubber - kopalna zabava z mehurčki

Glibbi Blubber -​ kopalna zabava z mehurčki

  • 4 kopalne kroglice
  • obarva vodo
  • s sadnim vonjem
€ 5,99

Dostava do 2. oktober

AVEO Kids vodna barva za kopel, roza

AVEO Kids vodna barva za kopel, roza, 45 g

  • za normalne tipe kože
  • v obliki tablet
  • z vonjem po jagodah
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

AVEO Kids vodna barva za kopel, modra

AVEO Kids vodna barva za kopel, modra, 45 g

  • za normalno kožo
  • v obliki tablet
  • z vonjem po jagodičevju
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Kids prasketajoči kristalčki za kopel 3x5g

AVEO Kids prasketajoči kristalčki za kopel 3x5g

  • s prasketajočimi kristali
  • za otroke
  • barvito
€ 1,99

Dostava do 2. oktober

Phitofilos Baby pena za kopel

Phitofilos Baby pena za kopel, 200 ml

  • posebej blago do kože
  • vlažilno
  • mehčalne lastnosti
€ 11,39 (€ 56,95 / l)

Dostava do 2. oktober