lavera Naturkosmetik - certificirana naravna kozmetika

Trajnostne formule z bogatimi naravnimi sestavinami, Cruelty-Free

Z znamko lavera si zagotovite visokokakovostno naravno kozmetiko iz Nemčije, ki stavi na naravne sestavine, trajnostno proizvodnjo in nežne formule, idealne za vso družino.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

lavera Naturkosmetik: 8 izdelkov

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 2. oktober

lavera Otroška pasta za zobe

lavera Otroška pasta za zobe, 75 ml

  • odstranjuje zobne obloge
  • brez fluoridov
  • nežen sadni okus
€ 3,29 (€ 43,87 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Basis Sensitiv Creme

lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml

  • za zelo suho kožo
  • za zaščito in intenzivno hidracijo
  • ima mehčalne lastnosti
€ 5,99 (€ 39,93 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Krema za nego dojenčkov in otrok

lavera Krema za nego dojenčkov in otrok, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • z aloe vero in rastlinskim lanolinom
  • zagotavlja dolgotrajno hidracijo
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv Kids losjon za zaščito pred soncem ZF 50

lavera Sensitiv Kids losjon za zaščito pred soncem ZF 50, 100 ml

  • za obraz in telo
  • UVA in UVB zaščita
  • vodoodporen in brez vonja
€ 12,99 (€ 129,90 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Olje za nego dojenčkov

lavera Olje za nego dojenčkov, 100 ml

  • idealno za občutljivo otroško kožo
  • z bio mandljevim in bio jojobinim oljem
  • vlaži
€ 6,64 € 6,99 (€ 66,40 / l)

Dostava do 2. oktober

Šampon in losjon in za umivanje dojenčkov in otrok

lavera Šampon in losjon in za umivanje dojenčkov in otrok, 200 ml

  • za občutljivo kožo in lase
  • posebej nežno do oči
  • Zagotavlja vlago
€ 4,99 (€ 24,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Krema za plenično področje za dojenčke in otroke

lavera Krema za plenično področje za dojenčke in otroke, 75 ml

  • za občutljiv plenični predel
  • z bio aloe vero in cinkom
  • naravna formulacija
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 2. oktober