MOGLi Naturkost GmbH - ekološki prigrizki s certifikatom Demeter

Za dojenčke, otroke in vso družino

Znamka MOGLi ponuja naravne in otrokom prijazne prigrizke, ustvarjene iz najboljših ekoloških sestavin in s certifikatom Demeter. Z jasnim poudarkom na trajnosti in odgovornosti znamka spodbuja ozaveščeno prehrano v vsakdanjem življenju družin.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

MOGLi: 1 - 30 od 41 izdelkov

MOGLi Bio jagodni srčki

MOGLi Bio jagodni srčki, 30 g

  • vegansko in alternativno sladkano
  • rahlo ekspandirano in v obliki srčkov
  • brez dodanih arom
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Muesli piškoti s kakavom

MOGLi Muesli piškoti s kakavom, 125 g

  • sladkano z agavo in datlji
  • blaga sladkost
  • brez dodanih arom
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio jagodni trakovi

MOGLi Bio jagodni trakovi, 25 g

  • Demeter jabolka in jagode
  • vsebuje chia semena
  • brez laktoze, glutena in dodanega sladkorja
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio mini kakavovi vaflji

MOGLi Bio mini kakavovi vaflji, 75 g

  • sladkano z agavo in brez arom
  • fina lešnikovo-kakavova krema
  • bio kakovost idealna za deljenje
€ 2,59 (€ 34,53 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio malinovi vaflji

MOGLi Bio malinovi vaflji, 15 g

  • alternativno sladkano in brez arom
  • 2 hrustljava vaflja za deljenje
  • sadno polnilo z malinovo kremo
€ 0,69 (€ 46,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Demeter limonini piškoti z malino

MOGLi Demeter limonini piškoti z malino, 125 g

  • veganska receptura in sladkano z agavo
  • osvežilna limona in sladka malina
  • bio kakovost in malo sestavin
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi, 100 g

  • s kivijem, mangom in banano
  • oplemeniteno z ovsom
  • 100% bio, brez dodanega sladkorja
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio piškoti - malinova krema

MOGLi Bio piškoti -​ malinova krema, 30 g

  • z mandljevim maslom
  • brez glutena in palmove maščobe
  • sladkano z agavo
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio kakavovi piškoti

MOGLi Bio kakavovi piškoti, 125 g

  • pira, maslo in kakav
  • sladkost iz agavinega sirupa
  • brez umetnih dodatkov
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio dvojni piškoti - kakav

MOGLi Bio dvojni piškoti -​ kakav, 125 g

  • 100 % naravne sestavine in bio kakovost
  • zunaj hrustljavo in znotraj čudovito kremno
  • alternativno sladkano in brez dodanih arom
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio mango trakovi

MOGLi Bio mango trakovi, 25 g

  • Demeter jabolka in mango
  • vsebuje psyllium lupine
  • brez laktoze, glutena in dodanega sladkorja
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Dostava do 5. oktober

Demeter pirine kroglice - paradižnik in korenje

MOGLi Demeter pirine kroglice -​ paradižnik in korenje, 40 g

  • veganski prigrizek
  • pečeno v sončničnem olju
  • brez palmove maščobe in dodanih arom
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio kokosovi piškoti

MOGLi Bio kokosovi piškoti, 125 g

  • pira, kokos in banana
  • vsebuje agavin sirup in maslo
  • brez dodanega sladkorja in umetnih arom
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Schleich paket, vijoličen

MOGLi Schleich paket, vijoličen, 250 g

  • 1x hrustljavi kakavovo-oreškasti piškoti
  • 1x sadni borovničev pire v vrečki
  • 1x originalni mladič orangutana schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Schleich paket, rjav

MOGLi Schleich paket, rjav, 250 g

  • 1x hrustljavi kakavovi piškoti
  • 1x kremast kakavov sadni pire v vrečki
  • 1x originalni mladič slona schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Schleich paket, rumen

MOGLi Schleich paket, rumen, 250 g

  • 1x hrustljavi piškoti Jungle
  • 1x sadni mangov pire v vrečki
  • 1x originalni levji mladič schleich®
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio "Quetschie" vrečka, breskev in pasijonka

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, breskev in pasijonka, 100 g

  • z breskvinim in pasijonkinim sokom
  • saden in blag okus
  • brez dodanega sladkorja in s certifikatom Demeter
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio arašidov flips s čičeriko

MOGLi Bio arašidov flips s čičeriko, 30 g

  • narejeno iz čičerike in riža
  • puhasto in hrustljavo
  • brez glutena in vegansko
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio kakavovi vaflji

MOGLi Bio kakavovi vaflji, 15 g

  • kakavova krema in vaflji
  • hrustljavo, kremasto in blag kakavov okus
  • sladkano z agavinim sirupom
€ 0,79 (€ 52,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio srčki - kakav-banana

MOGLi Bio srčki -​ kakav-​banana, 30 g

  • vegansko in sladkano z agavo
  • fin kakav in sladka banana
  • bio kakovost in malo sestavin
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Demeter paprikine palčke s paradižnikom

MOGLi Demeter paprikine palčke s paradižnikom, 75 g

  • veganska receptura in brez palmove maščobe
  • z regionalno pšenico Demeter
  • bio kakovost in malo sestavin
€ 1,99 (€ 26,53 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio ploščica z gozdnimi sadeži

MOGLi Bio ploščica z gozdnimi sadeži, 25 g

  • naravna sladkoba samo iz sadja
  • z gozdnimi sadeži, jabolkom in banano
  • bio kakovost in brez dodanih arom
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio "Quetschie" vrečka, borovnice in banana

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, borovnice in banana, 100 g

  • od 1. leta dalje
  • borovnice, banane, maline in jabolka
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, mango in guava

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, mango in guava, 100 g

  • od 1. leta starosti dalje
  • mango, guava in banana
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, banana in kakav

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, banana in kakav, 100 g

  • od 1. leta starosti
  • kakav, banana in jabolko
  • brez dodanega sladkorja, glutena in laktoze
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Pirine kroglice - paprika

MOGLi Pirine kroglice -​ paprika, 40 g

  • vegansko
  • brez dodanih arom
  • brez palmovega olja
€ 1,39 (€ 34,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio piškoti - lešnikova krema

MOGLi Bio piškoti -​ lešnikova krema, 30 g

  • hrustljavo in kremasto
  • sladkano z agavinim sirupom
  • brez glutena
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Demeter pica palčke

MOGLi Demeter pica palčke, 75 g

  • brez palmove maščobe
  • s sirom in olivnim oljem
  • iz fine pšenice
€ 2,19 (€ 29,20 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Demeter pirine preste

MOGLi Demeter pirine preste, 50 g

  • 7 sestavin
  • brez laktoze
  • brez posipa soli
€ 1,69 (€ 33,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, češnja

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, češnja, 100 g

  • češnja, sliva, jabolko in banana
  • oplemeniteno s polnozrnatim ovsom
  • brez dodanega sladkorja in vegansko
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober