Novalac - začetne in nadaljevalne formule

Od prvega meseca življenja do tretjega leta, prava hrana za vsakega otroka

Novalac je francoska znamka, ki že več kot 20 let dojenčkom po vsem svetu zagotavlja posebej razvite začetne in nadaljevalne formule. Izdelke odlikujeta najvišja kakovost in sestava, ki je podobna materinemu mleku.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Novalac: 13 izdelkov

Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR

Novalac Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • z veliko vitamini
  • recept brez laktoze
€ 18,84 € 23,99 (€ 47,10 / kg)

Dostava do 2. oktober

Novalac Premium Gold 2

Novalac Premium Gold 2, 800 g

  • od 6 mesecev naprej
  • z GOS in mlečnokislinsko kulturo
  • priročna embalaža z držalom za žličko
€ 26,99 (€ 33,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Novalac Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 400 g

  • od 1 - 3 let
  • izbrane sestavine
  • z vitamini in minerali
€ 12,99 (€ 32,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Novalac Premium Gold 3

Novalac Premium Gold 3, 800 g

  • od 1 leta starosti naprej
  • z GOS in mlečnokislinsko kulturo
  • vsebuje kalcij in vitamin D
€ 26,99 (€ 33,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2

Novalac Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2, 800 g

  • 6 - 12 mesecev
  • z omega maščobnimi kislinami
  • vsebuje vitamine in minerale
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Aminova

Novalac Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Aminova, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • s prostimi aminokislinami
  • recept brez laktoze
€ 49,99 (€ 124,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka IT

Novalac Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka IT, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • povečana vsebnost laktoze
  • s pomembnimi hranili
€ 18,09 (€ 45,23 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Novalac Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 400 g

  • 0 - 6 mesecev
  • visoka vsebnost laktoze
  • z omega maščobnimi kislinami
€ 14,59 (€ 36,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1.

Novalac Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1., 800 g

  • 0 - 6 mesecev
  • z aminokislinami
  • z omega maščobnimi kislinami
€ 21,99 (€ 27,49 / kg)

Dostava do 2. oktober

Novalac Premium Gold 1

Novalac Premium Gold 1, 800 g

  • od rojstva naprej
  • vsebuje GOS in mlečnokislinsko kulturo
  • z nukleotidi, DHA in ARA
€ 25,99 (€ 32,49 / kg)

Dostava do 8. oktober

Začetna formula za dojenčke pri preobčutljivosti na kravje mlečne beljakovine Rice AR

Novalac Začetna formula za dojenčke pri preobčutljivosti na kravje mlečne beljakovine Rice AR, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • recept brez laktoze
  • s hidroliziranimi riževimi proteini
€ 19,69 (€ 49,23 / kg)

Dostava do 8. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka AC

Novalac Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka AC, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • vsebuje aminokisline
  • z minerali in vitamini
€ 18,29 (€ 45,73 / kg)

Dostava do 2. oktober