Officina Naturae Čistilna krema, 200 ml

Popolno za novorojenčke - tudi za predel plenic!

€ 9,89

(€ 49,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 8. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 9. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • izredno nežno in ne draži
  • pH: 5,5
  • brez vonja

Pogosto naročeno skupaj z Officina Naturae Bio rižev škrob, 100 g

Officina Naturae Čistilna krema, 200 ml € 9,89 (€ 49,45 / l)
Officina Naturae Bio rižev škrob, 100 g € 6,99 (€ 69,90 / kg)
Skupna cena: € 16,88
Opis

Čistilna krema od Biricco je popolna za nežno čiščenje telesa in las dojenčkov in je primerna tudi za predel plenic.

Bio ekstrakt kutine in ovesa negujeta in čistita dojenčkovo kožo, brez da jo razdražita. Koža je mehka in svilnata.

Uporaba:

  • Razredčite izdelek z vodo in nežno masirajte na telesu in laseh.
  • Nato temeljito splahnite.

PAO: 6 mesecev

Št. izd.: XBO-ONA-BIRBGNCRCP
Vsebina: 200 ml
EAN: 8033148532876
Št.-Proizvajalca: BIRBGNCRCP
Blagovna znamka: Officina Naturae
Tip kože: občutljiva koža
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate/Disodium 2-Sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[1], Citric Acid, Glyceryl Caprylate/Caprate, Glycerin, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Lauryl Glucoside, Glyceryl Stearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italija, www.officinanaturae.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Officina Naturae Čistilna krema

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder