Phitofilos - naravna kozmetika za najmlajše
Šamponi, peneče kopeli, robčki, kreme in še veliko več
Znamka Phitofilos ustvarja skrbno zasnovane izdelke za otroke, ki temeljijo na rastlinskih sestavinah in nežnih formulah. Je idealna izbira za starše, ki cenijo okolju prijazne izdelke.
Phitofilos: 6 izdelkov
Phitofilos Baby pena za kopel, 200 ml
- posebej blago do kože
- vlažilno
- mehčalne lastnosti
€ 11,39 (€ 56,95 / l)
Dostava do 5. oktober
Phitofilos Baby krema za plenični predel, 100 ml
- hrani in mehča
- vonj brez alergenov
- izbrana botanična olja
€ 12,39 (€ 123,90 / l)
Dostava do 5. oktober
Phitofilos Baby hranilna krema, 100 ml
- vlažilno
- zaščitne lastnosti
- hitro se vpije
€ 13,39 (€ 133,90 / l)
Dostava do 5. oktober
Phitofilos Baby rižev škrob, 100 ml
- za kopanje in menjavo plenic
- mehčanje in zaščita
- vpojne lastnosti
€ 8,29 (€ 82,90 / l)
Dostava do 5. oktober
Phitofilos Baby vlažni robčki, 60 kos.
- za obraz & telo
- idealno za menjavo plenic in uporabo na poti
- izdelano iz vlaken, primernih za kompostiranje
€ 4,99 (€ 0,08 / kos.)
Dostava do 5. oktober
Phitofilos Baby šampon, 200 ml
- vlažilbo
- sijaj & gladkost
- z bioaktivnimi fermenti
€ 12,89 (€ 64,45 / l)
Dostava do 5. oktober
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Babymondino:
Novi izdelki:
- Zvočna figura Tonie - Disney - Mickey Mouse Clubhouse - Minnie (V NEMŠČINI)
- Zvočna figura Tonie - Lieblings-Kinderlieder - Herbst- und Laternenlieder (V NEMŠČINI)
- tonies Stoječi regal - gora
- Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir
- Zvočna figura Tonie - Küken Pitti - Oster- und Frühlingsgeschichten (V NEMŠČINI)
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Varno plačilo
s šifriranjem SSL