Provida Organics Baby šampon z Bachovimi cvetovi, 100 ml

Šampon z Bachovimi cvetovi za najmlajše

€ 11,49

(€ 114,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za dojenčke in otroke
  • tudi kot nega za lasišče
  • uravnoteža in harmonizira
  • nežno čiščenje

Pogosto naročeno skupaj z Provida Organics Marigold baby oil, 100 ml

Provida Organics Baby šampon z Bachovimi cvetovi, 100 ml € 11,49 (€ 114,90 / l)
Provida Organics Marigold baby oil, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
Skupna cena: € 31,48
Opis

Šampon za lase znamke provida zagotavlja prijetno čiščenje. Izdelek je posebej blag, kombinacija Bachovih cvetov pa zagotavlja uravnoteženo delovanje na lase in lasišče.

Uporaba:

  • Majhno količino nanesite v lase in vmasirajte z majhno količino vode.
  • Nato temeljito sperite!
Št. izd.: XEC-PROV-3107
Vsebina: 100 ml
EAN: 4260009218202
Št.-Proizvajalca: 3107
Blagovna znamka: Provida Organics
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika
Tip las: občutljivo lasišče
Certifikati in pečati odobritve: Demeter
Konsistenca/odmerna oblika: tekočina
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sucrose[2], Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[2], Alcohol[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Wheat Protein, Lavandula Angustifolia Oil[2], Citricacid, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Cymbopogon Citratus Leaf Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Citrus Bergamia Leaf Oil[2], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Helianthemum Nummularium Extract[2], Prunus Cerasus Flower Extract[2], Ornithogalum Umbellatum Bulb Extract[2], Impatiens Capensis Extract[2], Clematis Vitalba Flower Extract[2], Cymbopogon Nardus Oil[1], Limonene, Linalool, Citral, Geraniol

  1. s certifikatom Demeter
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemčija, service@provida.de, ww.provida.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Provida Organics Baby šampon z Bachovimi cvetovi

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder