PURE&FUN - ekološki prigrizki in pijače za otroke

Brez dodanega sladkorja in brez umetnih dodatkov

Znamka PURE&FUN ponuja barvite in otrokom prijazne ekološke prigrizke ter pijače, ustvarjene z naravnimi sestavinami, brez dodanega sladkorja in umetnih dodatkov, s čimer združujejo zabavo za otroke in ozaveščeno izbiro staršev.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

PURE&FUN: 11 izdelkov

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Heroes Tea

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Heroes Tea, 45 g

  • s pomarančnim oljem
  • 100% bio
  • okusnoživajte toplo ali hladno
€ 3,19 € 3,99 (€ 70,89 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Spidey - Bio Superhero Quetschie

PURE&FUN Spidey -​ Bio Superhero Quetschie, 100 g

  • sadna energija
  • 100% bio
  • idealen prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Hero Quetschie - Skye

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Hero Quetschie -​ Skye, 100 g

  • z jagodo in malino
  • praktično za na pot
  • 100% bio
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Anna/Elsa - Bio Magic Quetschie

PURE&FUN Anna/Elsa -​ Bio Magic Quetschie, 100 g

  • sadno in 100% naravno
  • idealno za majhne pustolovščine
  • brez umetnih sestavin
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Frozen - Bio Magic Tea

PURE&FUN Frozen -​ Bio Magic Tea, 45 g

  • mešanica bio sadnega čaja
  • okus jagodičevja
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Micky - Bio Magic Quetschie

PURE&FUN Micky -​ Bio Magic Quetschie, 100 g

  • praktično uživanje sadja
  • brez umetnih dodatkov
  • jabolko, banana in breskev
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Peppa Pig - Bio Tea

PURE&FUN Peppa Pig -​ Bio Tea, 45 g

  • z jabolkom in jagodo
  • izdelano iz bio sestavin
  • naravna potešitev žeje
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Hero Quetschie - Chase

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Hero Quetschie -​ Chase, 100 g

  • brez nadomestkov sladkorja
  • 100% bio
  • sadni prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Power Bites

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Power Bites, 40 g

  • 100% bio
  • idealno za šolo, šport in pustolovščine
  • sadni prigrizek
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Trenutno ni na zalogi

PURE&FUN Peppa Pig - Bio Quetschie

PURE&FUN Peppa Pig -​ Bio Quetschie, 100 g

  • brez dodanega sladkorja
  • okus jabolka in hruške
  • praktična embalaža
€ 0,95 € 1,19 (€ 9,50 / kg)

Trenutno ni na zalogi

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Heroes ABC

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Heroes ABC, 80 g

  • brez soli
  • hrustljavo in okusno
  • 100% ekološko
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Trenutno ni na zalogi