Sylveco - naravna kozmetika za otroke

Idealno od prvega dneva življenja dalje

Sylveco je poljsko družinsko podjetje, ki proizvaja naravno kozmetiko že od leta 1992. Njihova linija za dojenčke in otroke združuje visokokakovostne rastlinske sestavine s hipoalergenimi formulami. Vsi izdelki so veganski, Cruelty-Free ter ne vsebujejo sintetičnih dišav in parabenov.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Tip kože Tip las
Filter

Sylveco: 9 izdelkov

Sylveco Pomirjujoč otroški puder

Sylveco Pomirjujoč otroški puder, 100 g

  • za občutljiv tip kože
  • vpije vlažnost
  • od rojstva naprej
€ 5,79 (€ 57,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids negovalni balzam

Sylveco For Kids negovalni balzam, 150 ml

  • za občutljive dojenčkove lase
  • enostavno česanje
  • krepi strukturo las
€ 7,89 (€ 52,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids peneča kopel

Sylveco For Kids peneča kopel, 500 ml

  • od 3 let naprej
  • nežna mehka pena
  • prepreči iritacije
€ 8,09 (€ 16,18 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body, 290 ml

  • za otroke od 3 let naprej
  • prepreči iritacije
  • varuje zaščitno plast kože
€ 6,99 (€ 24,10 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids 2in1 šampon in balzam

Sylveco For Kids 2in1 šampon in balzam, 300 ml

  • za otroke od 3 let naprej
  • neguje
  • podpira rast las
€ 9,59 (€ 31,97 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids zobna pasta s flouridi

Sylveco For Kids zobna pasta s flouridi, 75 ml

  • vsebuje flouride
  • krepi sklenino
  • nežna do dlesni
€ 5,79 (€ 77,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco For Kids peneče milo za roke

Sylveco For Kids peneče milo za roke, Brusnica (290 ml)

  • z nežnimi čistilnimi substancami
  • zanesljivo odstrani umazanijo
  • sadna nota
€ 5,99 (€ 20,66 / l)

Dostava do 5. oktober

Sylveco Olje z betulinom Baby

Sylveco Olje z betulinom Baby, 200 ml

  • za občutljiv tip kože
  • prepreči dehidracijo
  • od 1 meseca naprej
€ 9,79 (€ 48,95 / l)

Dostava do 5. oktober