Sylveco Olje z betulinom Baby, 200 ml

Vsestransko olje

€ 9,79

(€ 48,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljiv tip kože
  • prepreči dehidracijo
  • od 1 meseca naprej

Pogosto naročeno skupaj z Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

Sylveco Olje z betulinom Baby, 200 ml € 9,79 (€ 48,95 / l)
Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml € 17,19 (€ 34,38 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Olje za telo s konsistenco, ki spominja na gel je enostavno za uporabo. Izdelek ne vsebuje dišav ter pomirja kožo s pomočjo betulina iz brezinega lubja. Medtem naraven čebelji vosek prepreči dehidracijo kože in nevrodermitis. Odlično je za masaže.

Uporaba: Po kopanju olje nanesite na čisto kožo in ga nežno vtrite.

Št. izd.: XEC-SYL-5907502687416
Vsebina: 200 ml
EAN: 5907502687416
Št.-Proizvajalca: 5907502687416
Blagovna znamka: Sylveco
Značilnosti izdelka: neparfumirano
Tip kože: zahtevna koža, razdražena koža, občutljiva koža, suha koža
Sestavine (INCI)

Glycerin Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Betulin, Tocopherylacetat

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sylveco Olje z betulinom Baby