Töpfer Babycare zobna pasta, 50 ml

Neguje z naravno formulo

€ 5,99

(€ 119,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mlečne zobke
  • s ksilitolom in silicijem
  • brez fluoridov in površinsko aktivnih snovi

Pogosto naročeno skupaj z happybrush dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe, 75 ml

Töpfer Babycare zobna pasta, 50 ml € 5,99 (€ 119,80 / l)
happybrush dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe, 75 ml € 2,99 (€ 39,87 / l)
Skupna cena: € 8,98
Opis

Babycare zobna pasta znamke Töpfer zagotavlja nežno in naravno nego že od prvega zobka naprej. Z naravno močjo bio ognjiča in finega silicijevega dioksida še posebej nežno očisti občutljiv predel. Zaradi vsebovanega ksilitola gel ščiti pred zobno gnilobo brez fluoridov in površinsko aktivnih snovi. Formula je tudi brez mentola, zato je popolna za dojenčke.

Uporaba: Od prvega mlečnega zobka dalje se priporoča umivajte zobe do dvakrat na dan, od drugega rojstnega dne dalje pa 2-3 krat na dan z gelom v količini grahovega zrna.

Št. izd.: XPI-TOE-60068110
Vsebina: 50 ml
EAN: 4006303009708
Št.-Proizvajalca: 60068110
Blagovna znamka: Töpfer
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, brez fluorida, brez silikonov, brez mikroplastike, brez površinsko aktivnih snovi
Certifikati in pečati odobritve: ekološko certificirano po uredbi ES o ekološki pridelavi, ECOCERT - Cosmos Organic, EU Bio-Siegel
Konsistenca/odmerna oblika: gel
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Del telesa: zobje in dlesni
Sestavine (INCI)

Glycerin[1], Aqua, Hydrated Silica, Xylit, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract[2], Commiphora Myrrha Resin Extract[2], Iris Germanica Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Carrageenan, Caprylic/Capric Triglyceride, P-Anisic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. izdelano iz ekoloških sestavin
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Nemčija, www.toepfer-babywelt.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Töpfer Babycare zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder