Töpfer - začetne in nadaljevalne formule ter kozmetika za malčke

Certificirana ekološka otroška hrana in naravna kozmetika

Že od leta 1911 Töpfer v nemški regiji Allgäu proizvaja visokokakovostno ekološko otroško hrano in naravno kozmetiko. Z izdelki, kot so začetna formula, nadaljevalna formula, kaša, izdelki za nego dojenčkov in kozmetika za matere, blagovna znamka odgovorno podpira starše v njihovem vsakdanjem življenju z novorojenčkom.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Töpfer: 1 - 30 od 34 izdelkov

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Bio mlečna kašica Buchizauber - ajda

Töpfer Bio mlečna kašica Buchizauber -​ ajda, 400 g

  • od 6. meseca naprej
  • z železom, jodom in vitamini
  • hitra priprava brez grudic
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 19. oktober

Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück - polnozrnati oves

Töpfer Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück -​ polnozrnati oves, 200 g

  • od 6. meseca naprej
  • kremasto blaga tekstura
  • z vitamini in kalcijem
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Bio mlečna kaša - riž

Töpfer Bio mlečna kaša -​ riž, 200 g

  • od 5. meseca življenja
  • z bifido kulturami
  • brez glutena
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2, 600 g

  • od 7. meseca
  • kremast recept
  • starosti primerna sitost
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 600 g

  • kot edina hrana ali dodatek
  • z omega-3 in omega-6
  • brez škroba
€ 13,99 (€ 23,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • z ekološkim mlekom iz Allgäua
  • posebej kremasto in nasitno
  • z omega-3 in omega-6
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Bio žitna kašica Kornzauber - tri žita

Töpfer Bio žitna kašica Kornzauber -​ tri žita, 200 g

  • od 5. meseca naprej
  • brez dodanega sladkorja
  • hitra priprava brez grudic
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
  • idealno po dojenju
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio mlečna kaša - tri žita, jabolka in hruške

Töpfer Bio mlečna kaša -​ tri žita, jabolka in hruške, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • z bifido kulturami
  • vsebuje gluten in mlečne izdelke
€ 3,19 (€ 15,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio mlečna kašica Haferwölkchen - oves in jabolko

Töpfer Bio mlečna kašica Haferwölkchen -​ oves in jabolko, 400 g

  • od 6. meseca naprej
  • fina sadna nota
  • s 4 izbranimi Bifido kulturami
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 19. oktober

Bio mlečna kašica Grießwölkchen - pšenični zdrob

Töpfer Bio mlečna kašica Grießwölkchen -​ pšenični zdrob, 400 g

  • od 6. meseca naprej
  • hitro pripravljena in brez grudic
  • z vitamini, kalcijem, železom in jodom
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom

Töpfer Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • tvori zaščitni sloj
  • z bio karitejevim maslom
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 19. oktober

Bio žitna kašica Sonnengrieß - pšenični zdrob, jabolko in banana

Töpfer Bio žitna kašica Sonnengrieß -​ pšenični zdrob, jabolko in banana, 200 g

  • od 6. meseca naprej
  • s 4 dragocenimi Bifido kulturami
  • brez dodanega sladkorja in mleka
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio mlečna kaša - jabolko-banana-pomaranča

Töpfer Bio mlečna kaša -​ jabolko-​banana-​pomaranča, 200 g

  • od 6. meseca starosti
  • z dodanimi bifido kulturami
  • vsebuje gluten in bio mleko
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • nežna in vlažilna
  • z bio olivnim oljem in pšeničnimi otrobi
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Krema za roke

Töpfer Krema za roke, 25 ml

  • hitro se absorbira
  • brez parfumov
  • s hranilnim bio karitejevim maslom
€ 1,99 (€ 79,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • prijetno blag okus
  • idealen kot dodatek k materinemu mleku
  • brez palmovega olja
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Töpfer Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 600 g

  • idealno od rojstva
  • vsebuje razgrajene beljakovine
  • idealno za dodatno hranjenje
€ 16,99 (€ 28,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, 500 g

  • od 12. meseca
  • zagotavlja dragocene minerale
  • z vitaminom D
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare olje za nego in masažo

Töpfer Babycare olje za nego in masažo, 100 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • vlaži
  • z bio olivnim oljem
€ 5,79 (€ 57,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Moj prvi bio muesli - jabolko in banana

Töpfer Moj prvi bio muesli -​ jabolko in banana, 175 g

  • od 8. meseca starosti
  • z jabolčnimi in bananinimi kosmiči
  • vsebuje gluten
€ 3,69 (€ 21,09 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare negovalna krema

Töpfer Babycare negovalna krema, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z bio ognjičem
  • zagotavlja vlago
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Bio žitna kaša - polnozrnati oves

Töpfer Bio žitna kaša -​ polnozrnati oves, 175 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez mleka in dodanega sladkorja
  • vsebuje gluten
€ 2,49 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare pasta za zaščito ran

Töpfer Babycare pasta za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • formula brez vode
  • z visoko vsebnostjo cinka
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare negovalni losjon Sensitiv

Töpfer Babycare negovalni losjon Sensitiv, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • intenzivno vlaži
  • hranilne lastnosti
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare kopel z otrobi

Töpfer Babycare kopel z otrobi, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z bio izvlečkom pšeničnih otrobov
  • nežno čisti in vlaži
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Töpfer Babycare zobna pasta

Töpfer Babycare zobna pasta, 50 ml

  • za mlečne zobke
  • s ksilitolom in silicijem
  • brez fluoridov in površinsko aktivnih snovi
€ 5,99 (€ 119,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 600 g

  • od rojstva
  • z ekološkim mlekom iz regije Allgäu
  • dokazane bakterije Probifido®
€ 11,16 € 13,99 (€ 18,60 / kg)

Dostava do 19. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, pripravljena za pitje

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, pripravljena za pitje, 200 ml

  • idealno od rojstva
  • formulacija, pripravljena za pitje
  • vsebuje laktozo
€ 2,49 (€ 12,45 / l)

Dostava do 19. oktober