Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 600 g

Kot edina hrana ali kot dopolnilo

€ 11,16 € 13,99 -20%

(€ 18,60 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 600 g

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od rojstva
  • z ekološkim mlekom iz regije Allgäu
  • dokazane bakterije Probifido®

Pogosto naročeno skupaj z Töpfer Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück - polnozrnati oves, 200 g

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 600 g € 11,16 (€ 18,60 / kg)
Töpfer Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück - polnozrnati oves, 200 g € 4,99 (€ 24,95 / kg)
Skupna cena: € 16,15
Opis

Ekološka začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE iz ekološkega mleka iz Allgäuja je posebej prilagojena posebnim potrebam novorojenčkov. Primerna je kot dopolnilo k materinemu mleku, lahko pa se uporablja tudi kot edina hrana od rojstva naprej vse do konca obdobja hranjenja po steklenički.

  • Bio mleko iz Allgäua in strogo nadzorovane sestavine ekološke kakovosti.
  • Z DHA (zakonsko zahtevana za formule za dojenčke) ter pomembnimi, dolgoverižnimi in polinenasičenimi maščobnimi kislinami omega-3 in omega-6.
  • Preizkušena mešanica Probifido® z bakterijami, naravno prisotnimi v črevesju, ki prispevajo k razvoju zdravega imunskega sistema.
  • Tako kot materino mleko vsebuje le laktozo kot glavni ogljikov hidrat.
  • Lahko se daje "ad libitum" (kadar koli in tako pogosto, kot otrok želi piti).
Starost Prekuhana voda/obrok (ml) Merilna žlica/obrok Količina pripravljene pijače (ml) Priporočeni obroki po steklenicah na dan
1. teden* 60 2 70 5 - 7
2. - 4. teden 90 3 100 5 - 7
5. - 8. teden 150 5 170 4-5
3. - 4. mesec 180 6 200 4-5
5. mesec 210 7 230 3-4
Od 6. meseca 210 7 230 1-3

*Razen če pediater ne svetuje drugače
Ena zravnana merilna žlička ustreza približno 4,4 g izdelka.

Priprava in opombe:
Upoštevajte natančna navodila za pripravo ter druge pomembne opombe in informacije o otroški formuli v zavihku spodaj na tej strani.

Št. izd.: XPI-TOE-6053001
Vsebina: 600 g
EAN: 4006303008770
Št.-Proizvajalca: 6053001
Blagovna znamka: Töpfer
Priporočena starost od (otroška hrana): od 0 mesecev
Za koga?: dojenčki
Certifikati in pečati odobritve: Bio Siegel
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

Posneto mleko v prahu[2], izdelek iz sirotke[1], rastlinska olja[1] (plamovo olje[3], sončnično olje, repično olje), laktoza[1], galaktooligosaharidi iz laktoze[1], Posneto mleko v prahu[2], olje iz mikroalge Schizochytrium sp., olje iz glive Mortierella Alpina, Calciumcarbonat, kalijev klorid, holin bitartrat, natrijev klorid, vitamin C, železov sulfat, Cinkovsulfat, L-Fenilalanin, l-triptofan, Tavrin, Bakrov sulfat, kulture bifidobakterij (Bifidobacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum), vitamin E, l-tirozin, vitamin A, Vitamin D, natrijev selenit, niacin, Mangan-sulfat, Ppantotenska kislina, vitamin K, vitamin B1, vitamin B6, kalijev jodat, folna kislina, biotin, vitamin B12

  1. Iz ekološke pridelave.
  2. iz ekološke pridelave in ekološkega mleka iz pokrajine Allgäu
  3. ekološko palmovo olje iz ekološke pridelave in ekološke proizvodnje
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml[1]
energijska vrednost 276 / 66 kj / kcal
maščobe 3,3 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,1 g
  od tega enostavno nenasičene maščobne kisline 1,6 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 0,6 g
    od tega linolna kislina (omega-6) 534 mg
    od tega α-linolenska kislina (omega-3) 47 mg
    od tega dokozaheksaenojska kislina 16 mg
    od tega arahidonska kislina 16 mg
ogljikovi hidrati 7,6 g
  od tega sladkor 7,5 g
vlaknine 0,5 g
beljakovine 1,3 g
Sol 0 g
laktoza 7,1 g
  od tega galaktooligosaharidi (GOS) 0,5 g
L-karnitin 2,5 mg
  1. 100 ml za pitje pripravljene formule = 13,20 g praška (3 merilne žličke) + 90 ml vode
Sestavine
Sestavine na porcijo (100 ml)[1]
vitamin A 65,4 mcg
vitamin D 1,5 mcg
vitamin E 1,7 mg
vitamin K 7,3 mcg
vitamin C 15 mg
vitamin B1 (tiamin) 0,069 mg
vitamin B2 (riboflavin) 0,2 mg
niacin 0,5 mg
vitamin B6 0,06 mg
folna kislina 15,6 mcg
vitamin B12 0,19 mcg
biotin 2 mcg
vitamin B5 (pantotenska kislina) 0,49 mg
natrij 26,2 mg
kalij 86,5 mg
klorid 50,5 mg
kalcij 50,8 mg
fosfor 32,4 mg
magnezij 5,8 mg
železo 0,56 mg
cink 0,45 mg
izvleček plodov kumine 0,051 mg
mangan 0,014 mg
fluorid 0,01 mg
selen 3,2 mcg
jod 14,6 mcg
holin 23 mg
tavrin 5 mg
inozitol 5,4 mg
  1. 100 ml za pitje pripravljene formule = 13,20 g praška (3 merilne žličke) + 90 ml vode
Pomembna opozorila za uporabo
Pomembna opozorila o napitkih za dojenčke in otroke
Nasveti za pripravo
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Nemčija, www.toepfer-babywelt.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder