Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

Za otroški tekstil

€ 3,79

(€ 12,63 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml € 3,79 (€ 12,63 / l)
Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l € 7,99 (€ 5,33 / l)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Frosch Baby sprej za predpranje zanesljivo odstrani trdovratne in zasušene madeže z otroških oblačil. Ta močan odstranjevalec madežev s citratom (sadno kislinsko soljo) je namenjen predhodni obdelavi madežev – za čisto perilo.

Značilnosti:

  • naravno pridobljene aktivne sestavine za nego in čiščenje
  • visoka biorazgradljivost
  • humana in okolju prijazna izbira surovin

Uporaba:
Pred pranjem izdelek preprosto popršite po madežu in pustite, da se namaka (približno 10 minut). Nato operite kot običajno v pralnem stroju in dodajte detergent.

Št. izd.: XBO-FR-1211522
Vsebina: 300 ml
EAN: 4001499915222
Št.-Proizvajalca: 1411522
Blagovna znamka: Frosch
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, vegansko
Konsistenca/odmerna oblika: tekočina
Tekstil: otroško perilo
Sestavine (INCI)

Aqua, Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Lauryl/Myristyl Glucoside, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sorbit, Mek, Subtilisin, Citric Acid, Amylase, Lipase, Cellulase, Mannanase, Calcium Chloride

Pravne informacije
Proizvajalec: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Nemčija, www.frosch.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Frosch Sprej za predpranje Baby