ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma, 800 ml

Za naravno čiščenje igrač

€ 7,99

(€ 9,99 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 800 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno

Pogosto naročeno skupaj z ATTITUDE Baby tekoči detergent - brez parfuma, 1,05 l

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma, 800 ml € 7,99 (€ 9,99 / l)
ATTITUDE Baby tekoči detergent - brez parfuma, 1,05 l € 13,19 (€ 12,56 / l)
Skupna cena: € 21,18
Opis

Čistilo za igrače znamke ATTITUDE ne vsebuje kemikalij, ki bi lahko škodovale otrokom. Je brez dišav, hipoalergeno in primerno tudi za gladke površine.

Uporaba:
Razpršite, obrišite in nato temeljito sperite z vodo.

Št. izd.: XBO-AT-40169
Vsebina: 800 ml
EAN: 626232401691
Št.-Proizvajalca: 40169
Blagovna znamka: ATTITUDE
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika
Certifikati in pečati odobritve: Certified Eco Logo
Konsistenca/odmerna oblika: tekočina
Področje uporabe - čiščenje gospodinjstva: otroška soba, površine
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode., Izdelek hranite na varnem in zunaj dosega otrok.
Sestavine

< 5 % Nonionic surfactants, Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Aqua (voda), Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, saponini

Pravne informacije
Proizvajalec: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francija, info@attitudeliving.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma