ATTITUDE Super Leaves pH-balanced Shower Gel, 473 ml

Nežna varna nega med nosečnostjo

Novosti!

€ 12,99

(€ 27,46 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 473 ml

Na zalogi od 15. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 16. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • nevtralen pH in hipoalergen
  • z vonjem cvetov jablane

Pogosto naročeno skupaj z ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

ATTITUDE Super Leaves pH-balanced Shower Gel, 473 ml € 12,99 (€ 27,46 / l)
ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml € 17,19 (€ 114,60 / l)
Skupna cena: € 30,18
Opis

Gel za prhanje je hipoalergen ter ima nevtralen pH, zato je odličen za bodoče mamice. Nežno očisti kožo in vas razvaja z nežno aromo cvetov jablane.

PAO: 12 mesecev

Št. izd.: XBO-AT-11211
Vsebina: 473 ml
EAN: 626232112115
Št.-Proizvajalca: 11211
Blagovna znamka: ATTITUDE
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, varno v nosečnosti
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. parfum
Pravne informacije
Proizvajalec: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francija, info@attitudeliving.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ATTITUDE Super Leaves pH-balanced Shower Gel