ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine - citrus zest, 800 ml

Vsestranska uporaba v gospodinjstvu

€ 5,29

(€ 6,61 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 800 ml

Na zalogi od 8. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 9. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • hipoalergeno
  • biološko razgradljivo
  • z eteričnimi olji

Pogosto naročeno skupaj z ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine - citrus zest, 800 ml € 5,29 (€ 6,61 / l)
ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml € 5,29 (€ 6,61 / l)
Skupna cena: € 10,58
Opis

Univerzalno čistilo ATTITUDE uporablja naravne sestavine za čiščenje površin po celotnem gospodinjstvu.

Značilnosti:

  • brez dodatkov
  • rastlinsko in biorazgradljivo
  • dišava, pridobljena iz naravnih sestavin
  • vegansko in ni testirano na živalih

Uporaba: Popršite po površini, pustite delovati kratek čas in obrišite.

Št. izd.: XBO-AT-40180
Vsebina: 800 ml
EAN: 626232401806
Št.-Proizvajalca: 40180
Blagovna znamka: ATTITUDE
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, vegansko
Certifikati in pečati odobritve: Certified Eco Logo
Področje uporabe - čiščenje gospodinjstva: površine, univerzalno
Sestavine

Aqua (voda), Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Alcohol, Terpineol, Decanal, Allyl Caproate

Pravne informacije
Proizvajalec: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francija, info@attitudeliving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine - citrus zest

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder